Ziraat, Vakıf, PTT ve Halkbank Birleşti Emeklilerin Yüzü Güldü: Tüm İhtiyaçlarınız İçin Anında 40 Bin TL Veriyorlar!

Ziraat, Vakıf, PTT ve Halkbank Birleşti Emeklilerin Yüzü Güldü: Tüm İhtiyaçlarınız İçin Anında 40 Bin TL Veriyorlar! Bankalar üzerinden hemen başvuru yapabilir onay alabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 16.12.2021 - 19:16 16.12.2021 - 19:16 Vural Pars

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için müjdeli haber geldi. Kamu bankaları tarafından verilecek olan emekli kredilerinde daha önce kredi kullanmış olsanız bile 40000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme alabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden emekli maaşı almanız şartı ile verilecek olan bu kredilere başvuru yapmak oldukça basit. Emekli olan ve emekli maaşını bu bankalar üzerinden alan kişiler, 40000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilir. Banka kredi notunuz düşük olsa bile sizlere Kamu bankaları tarafından 40000 TL'ye onay verilecektir. 

Ziraat Bankası Emekli Kampanyası 

Emekli olan kişilerin ilk tercih ettiği bankaların başında gelen kamu bankası Ziraat Bankası tarafından 40000 TL gelir belgesiz, emekli kredisi veriliyor. 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen emekliler, bu banka üzerinden maaş alması şartı ile hemen kredi başvurusu yapabilir. Ziraat Bankası, emekli kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yaparak rahat bir nefes alabilir. 

Vakıfbank Emekli Kampanyası 

40000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden düşük faiz oranları ile emekli kredisi alabilirsiniz. Emekli maaşınızı, Vakıfbank şubelerine taşıyarak bu banka üzerinden kredi başvurunuzu ister banka şubelerinden, isterseniz, Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. 

ziraat-vakif-ptt-ve-halkbank-birlesti-emeklilerin-yuzu-guldu-tum-ihtiyaclariniz-icin-aninda-40-b1

Halkbank Emekli Kampanyası 

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız veya emekli maaşınızı bu bankaya taşıyacaksanız kredi kullanabilirsiniz. Emekli maaşını Halkbank üzerinden alan vatandaşlar, kredi almak istiyorsa, en yakın banka şubesine gidebilir veya banka hesabı üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte kredi başvurusunda bulunabilir. 

PTT Emekli Kampanyası 

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilere ilk taksit ödemelerinde üç ayı ertelemeli, toplamda 36 ay vadeli kredi alabiliyor. Ptt, Emekli Kredisi adı altında verilecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasında, emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyor olmanız durumunda kredi kullanabilirsiniz. Size en yakın PTT şubesine giderek veya cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buradan başvuru yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@