Ziraat Bankası ve 2 Bankadan Açıklama! Anında Nakit İmkanına ONLİNE Çözüm Geldi: 30.000 TL Ödeme Var

Ziraat Bankası ve 2 Bankadan Açıklama! Anında Nakit İmkanına ONLİNE Çözüm Geldi: 30.000 TL Ödeme Var. Bankalar üzerinden sizlerde hemen başvuru yapabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 27.05.2022 - 08:22 27.05.2022 - 08:23 Vural Pars

Ziraat Bankası ve 2 Bankadan Açıklama! Anında Nakit İmkanına ONLİNE Çözüm Geldi: 30.000 TL Ödeme Var. Bankalar üzerinden özellikle internet bankacılığı, ihtiyaç kredisi kampanyaları son zamanlarda oldukça popüler olmaktadır. 30000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar için Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada özellikle internet bankacılığı kullanacak olan vatandaşlar için 30000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak işlemlerini yapabilmektedirler. Kredi başvurusunda bulunacak olan kişilere ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapmak istiyorlarsa, başvuru yapması durumunda bu ertelemeyi belirtmesi gerekiyor. 

Banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirebileceği bu üç banka üzerinden sizlerde hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kendi kredi puanınıza göre, faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde kredi imkanı sunulmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek veya bankanın internet bankacılığını kullanarak hızlı birşekilde 30000 TL gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirsiniz. Banka hesabınız varsa, banka hesap numaranız üzerinden yapacağınız başvuru ile birlikte sizler de 30000 TL'ye kadar ödeme, hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, Ziraat bankası haricinde, diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanabilmektedir.

ziraat12-24

Akbank

Akbank üzerinden Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi, kullanmanız mümkün. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerini 3 ay erteleme yapabiliyor. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için SMS atmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına gönderin. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi hızlı bir şekilde böyle yapabilirsiniz. 

Garanti BBVA 

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Garanti Bankası şubelerine giderek işlemlerini yapabildikleri gibi, ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden ve mobil uygulaması üzerinden de 36 ay vadeli 30000 TL kredi kullanabiliyor. Sigortalı olarak çalışan kişiler ile birlikte emekli olan vatandaşların 3 ay ertelemeli olarak kalacakları bu kredilerde taksit ödemeleri hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@