Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank müşterisi olan kişilere önemli açıklama yapıldı! Hesabı olanlara 7 gün süre verildi

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank müşterisi olan kişilere önemli açıklama yapıldı! Hesabı olanlara 7 gün süre verildi...

Ekonomi 20.08.2022 - 16:14 20.08.2022 - 16:14 Vural Pars

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada 7 gün içerisinde Kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi verileceği açıklandı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kredi almak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 7 gün içerisinde başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilerin hızlı bir şekilde şubelere gitmeden kredi onayı alabilecekleri Haberi geldi. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere hemen onay vererek Kredi imkânından faydalanmalarına olanak sağlayacaktır. 

Başvurular nasıl yapılır?

7 gün içinde başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredinizi gelir belgesiz olarak ve düşük faiz oranları ile birlikte kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemleri ve gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar acil ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa şubelere gitmeden internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabilir. 

Ziraat Bankası özellikle emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu Bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeye kadar kredi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız şubelere gitmeden işlemlerinizi hemen yapabilir internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7/24 düşük faizli kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kredi almak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve 7 gün içerisinde kullanılacak olan bu kredilerde banka şartlarına uygun olan kişilerin aynı gün içinde destek ödemelerinden de faydalanabileceğini söyleyebiliriz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@