Ziraat Bankası hesabı olanlara 8 gün süre verildi, Başvuru yapmak gerekiyor

Ziraat Bankası hesabı olanlara 8 gün süre verildi, Başvuru yapmak gerekiyor...

Ekonomi 09.09.2022 - 08:30 09.09.2022 - 08:30 Vural Pars

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için 8 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda bankanın internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ihtiyacı olan vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar ödeme verileceği açıklandı. Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda şartlara uygun olarak aynı gün içinde hesaplarına yatırılacak olan bu ödemeler ile birlikte 50.000 TL kredilerde 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli Kredi alabilecek. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar başvurularını yaptıktan hemen sonra kredilerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak kullanabilmektedir.

Ziraat Bankası hesabınızın olması durumunda sizler de 8 gün içerisinde başvuru gerçekleştirirseniz bankanın sizler için hazırlamış oldukları güncel kredi faiz oranlarından yararlanarak düşük faiz oranları ile birlikte Kredi kullanabileceğinizi söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası üzerinden özellikle emekli maaşı alıp daha önce Kredi kullanan vatandaşlarda 50.000 TL'ye kadar 8 gün içerisinde nakit ihtiyacı olması durumunda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanabileceğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek kredi almak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak Kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan bu krediler de şartlara uygun olarak ihtiyaç kredisi kullanılacaktır. Ziraat Bankası gibi ayrıca Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de nakit ihtiyacı olan vatandaşların banka hesapları olmaları durumunda bankaların kendileri için yapmış oldukları güncel kredi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi alacağını söyleyebiliriz. 

Ziraat Bankası şubelerinden Ziraat Bankası internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@