Ziraat bankası yaptığı yeni açıklama ile birlikte, kendi bankasında hesabı olan kişilere uygun faizlerle ödemeler vereceğini açıkladı. Ziraat bankası 3 gün içinde başvuru yaparak nakit kredi alacak kişilere hemen aynı gün içinde destek olacağını duyurdu. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi notu ve faiz oranları belli oluyor ve düşük faizlerle bu kredilerde işlem yapılıyor. Acil kredi kampanyası ile Ziraat bankası düşük faizlerle vatandaşlara destek olacak ve nakit kredi ödemeleri hızlı bir şekilde ödenecektir. 3 gün içinde başvuru yaparak nakit kredi alabileceksiniz ve bu kredileri dilediğiniz zaman hesaba atacaksınız. 

Emeklilik Sisteminde Devrim: TBMM'nin 12. Kalkınma Planı ile Gelen Yenilikler Emeklilik Sisteminde Devrim: TBMM'nin 12. Kalkınma Planı ile Gelen Yenilikler

Ziraat bankası KREDİ başvurusu 

Ziraat bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilere kredi başvurusu için mobil uygulamadan destek olacak. Bu banka üzerinden 3 gün içinde 40 bin TL'ye kadar kredi alabileceksiniz. 40 bin TL kredi için başvuru yapacak olan kişilerin 18 yaş üzerinde olması yeterli olacak. Ayrıca emekli iseniz, emekli maaş hesabınız üzerinden de kredi alabileceksiniz. Ziraat bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler destek almak istiyorsa, banka şartlarına uygun olarak bu krediler hesaplara atılacaktır. En yakın banka şubeleri üzerinden de işlem yapabilirsiniz. 

Ziraat bankası kredi başvurusu yapacak olan kişiler, düşük faizlerle nakit ödemeler alacak ve mobil uygulama üzerinden de kredi verilmektedir. Verilecek olan bu kredilerde şartlar ne olursa olsun aynı gün içinde hesaba ödeme yatacaktır.