TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil TCMB Başkanı: Asgari Ücret Enflasyon İçin Bir Numaralı Risk Değil

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burcu 31 Temmuz 2023 tarihinde özellikle günün sabah saatlerinde bazı rahatsızlıklar hissedebilir ya da boş zamanlarını değerlendirmek isteyebilir. Yeni gün onları bazı farklılıklar yapmaya da motive edecektir. Onlar için duygusal olarak zorlayıcı bir durumu okumak ise zor olabilir ve geçici olarak sonuç çıkarmaktan kaçınmak burç sahipleri için tavsiye edilmektedir. Gün ilerlediği zaman yengeç burçlarının kafaları daha da netleşecek ve onların işleri istediği gibi ilerleyecektir. Eğer her şey yolunda gitmiyorsa onlar bir şeylerin olmasını sağlamayı da tercih edebilir. Bunun yanı sıra burç sahiplerinin diğer insanlar ile birçok yönden iyi geçinme becerileri onları ön plana taşıyacaktır. Diğer insanlarla iyi geçinme durumu günün başarısını da belirleyecektir. İnsanlar yengeç burçlarını desteklemekte olacak ve karşılıklı yarar sağlayan durumlar da hayatlarına güçlü bir şekilde yön verecektir. Ortak etkinliklerden keyif almak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için yengeç burçları iyi bir zaman dilimindedir.

Burç sahiplerinin çevrelerinden almış oldukları sinyalleri yanlış okuma ihtimalleri yüksektir. Onlar bu günde kendilerine söylenmemiş hiçbir şeye cevap vermemeye özen göstermelidir. Burç sahiplerinin zihinleri onları bazı durumlarda yanlış yönlendirebilir ve burç sahipleri gri bir sis ardından diğer insanları gözlemleyebilir. Onlar kendilerinden emin olmadıkları durumlarda içlerinde bulundukları şeylerden uzaklaşıp güvenilir biriyle konuşma ihtiyacı hissedecektir. Yengeç burçları ve yükselen yengeç burçları için doğru olan hiçbir şey zamanlama hatasıyla onlardan uzaklaşmış olamaz.

Yengeç burçların ve yükselen yengeç burçlarının gelecekle ilgili olan hayalleri kısa süre içerisinde bir noktada konfor alanları ile çatışacaktır. Onların hedefleri arasındaki engeller aşınmaz görünecek ve onlar bazı durumları nasıl başaracaklarından şüphe edecektir. Yeni günde bazı durumlar da yengeç burçları karar alma aşamasında acımasız da davranabilir.