Ushan Çakır Yeni Dizi ile Dönüyor! Uzun Ara Bitti

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Aile isimli yeni dizi projesinde Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ başrolde yer alacak.

Magazin 18.12.2022 - 19:25 18.12.2022 - 19:28 Ecehan Acar

Ünlü oyuncu Ushan Çakır, 2003 senesinden bu yana çeşitli dizi projelerinde rol alarak adından söz ettiriyor ve güçlü bir oyunculuk performansı sergileyerek magazin gündeminin üst sıralarında yer alıyordu. Art arda rol aldığı projelerde etkili bir karakter oluşturan Ushan Çakır bir süredir ise dizilerden uzak kalıyordu. Yeni sezonda ünlü oyuncu Ushan Çakır'ın tekrardan hayranları ile buluşacağı bir dizi olduğu öğrenildi ve konu hakkında detaylar merak edildi. Sizler için ödevimizin devamında başarılı oyuncu Ushan Çakır'ın yeni dizi anlaşması yapması hakkında detaylı bilgileri, yeni dizinin ismini ve konu hakkında merak edilenleri yazdık.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Aile isimli yeni dizi projesinde Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ başrolde yer alacak. Ushan Çakır da bu dizinin oyuncu kadrosunda yer alacağını açıkladı ve ünlü ismin Ati isimli karaktere hayat vereceği bilgisine ulaşıldı. Bu karakter ile tekrardan hayranları karşısına çıkacak olan Ushan Çakır, Aile dizisinin etkili oyuncu kadrosuna dahil olacak. 2023 senesinin dikkat çeken dizi projesinden rol kapmış olan ünlü oyuncu pek çok başarılı isimler ile beraber performans sergileyecek.

Ünlü isim Aile isimli televizyon dizisi projesinde Canan Ergüder, Yüsra Geyik ve Emel Göksu ile birlikte rol alacak ve hayranları karşısına çıkacak. Hakan Bonomo tarafından senaryosu yazılan proje 2023 senesinin başlarında ekranlara gelecek ve seyirci ile buluşacak. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi çok başarılı iki ünlü oyuncunun başrolde bulunması dizi hakkında büyük beklentilerin oluşmasını sağlamıştı. Dizinin hikayesinde bir çiftlikte yaşayan geniş bir ailenin hikayesi anlatılacak ve oyuncular performans sergileyecek. Farklı karakterler için Aile dizisi hakkında oyuncu arayışlarının devam ettiği de öğrenildi.

Dizide ünlü oyuncu Ushan Çakır, Ati karakterine hayat verecek ve uzun bir ara sonrasında ekranlarda yer alacak. Oyuncunun hayat vereceği karakter ile ilgili detaylar ve Ati karakterinin hikayedeki konumu merak edildi. Uzun bir ara sonrasında oyuncunun tekrardan televizyona dönecek olması da dizi hayranlarını mutlu edecek bir gelişme olarak görüldü.

Usan Çakır 2021 senesinde Kahraman Babam isimli dizide başrolde yer almış ve bu dizi projesinin kısa süreli olması sonrasında 1,5 senedir kendisine yapılan dizi tekliflerini değerlendirmemişti. Dijital dizi projelerinde rol alan oyuncu bu süreçte sinema filmleri ile çalışmıştı. Oyuncu televizyon ekranlarına 2023 yılının başlarında yayınlanacak olan Aile dizisiyle dönecek ve seyirci karşısına çıkacak.

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde 3 Mayıs 1984 tarihinde dünyaya gelen ünlü oyuncu Ushan Çakır İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuvarında lisans eğitimini tamamlamıştır. 38 yaşında olan ünlü oyuncu Ushan Çakır ikizler burcu ve 70 kilodur. 37 yaşında olan ünlü isim bekardır. 2017 senesinde Damla Sönmez ile nişanlanan ünlü oyuncu Ushan Çakır, evlenmeden Damla Sönmez ile ayrılık kararı almıştır. Bir İstanbul Masalı, Kuzey Rüzgarı ve Belalı Baldız gibi pek çok projede rol alan ünlü isim bu defa yeni dizisiyle merak konusu oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@