Son Dakika: Ziraat Bankası 50.000 TL Ödeme Yapıyor!

Son Dakika: Ziraat Bankası 50.000 TL Ödeme Yapıyor!

Ekonomi 08.09.2022 - 14:46 08.09.2022 - 14:46 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 36 ay vadeli düşük faiz oranları ile birlikte kredi verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası eylül ve ekim ayları içerisinde bireysel olan müşterilere düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlarken, bugün yapmış oldukları yeni kampanya duyurusunda, özellikle banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 90 gün ertelemeli yeni bir paket hazırladı.

Ziraat Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Paketi adı altında verilecek olan bu kredilerde nakit ihtiyacı olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanırken, 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, banka şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alabilir ve onaylanan bu kredileri de hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak, ta kullanabilmektedirler.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda kredi şartlarına uygun olarak aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmakta. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi verilecek, onaylanan bu kredilerde şartlar uygun olarak aynı gün içinde hesapları, ödemeler yatırılacaktır.

Başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların, Ziraat Bankası hesabı olması durumunda internet bankacılığı uygulaması üzerinden 7 24 kredi olabileceğini söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde şartları uygun olarak aynı gün içinde hesaplarına ödemeler verilmektedir. Ziraat Bankası üzerinden 50000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere en fazla 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@