Garanti BBVA, müşterilerine yönelik yeni bir kampanya duyurdu. Banka, 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile müşterilerine 1000 TL hediye ediyor. Kampanyaya katılım şartları açıklandı ve müşterilere duyuruldu.

Kampanya, Garanti BBVA müşterisi olan ve bireysel kredi kartı başvurusu yapan kişilere yönelik. Başvurusu onaylanan ve 1000 TL harcama yapan müşteriler, 1000 TL bonus kazanacaklar. Ayrıca, 10.000 TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatından da yararlanabilecekler.

15000 TL ödeme verilecek! Son dakika açıklandı! 15000 TL ödeme verilecek! Son dakika açıklandı!

Kampanya detaylarına göre, 1-31 Mayıs tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil uygulamasını indiren ve ilk kez Garanti BBVA müşterisi olanlar ile Bonus kredi kartı veya Money Bonus kredi kartı başvurusu yaparak onaylanan müşteriler kampanyadan yararlanabilecekler. İlgili kartlarıyla 20 Mayıs'a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamada 1000 TL bonus kazanacaklar.

Kampanyaya Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları dahil olup, Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir. Sanal kartlar da kampanyaya dahil edilmiştir.

Kazanılan bonuslar 27 Haziran – 27 Temmuz 2023 tarihleri arasında kullanılabilecek. Bonuslar, en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecek ve kullanılmayan bonuslar 28 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacak.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri ve bonus kullanımları dahil değildir. İnternetten yapılan harcamalar da kampanyaya dahil edilmiştir.

Garanti BBVA müşterilerinin kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı veya Money Bonus kredi kartı başvurularını Garanti BBVA Mobil uygulaması, bonus.com.tr veya moneybonus.com.tr üzerinden yapmaları gerekiyor.

Garanti BBVA müşterileri, kampanya ile birlikte bireysel kredi kartı başvurusu yaparak hem 1000 TL bonus kazanabilir hem de faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanabilirler. Kampanya 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olduğundan, müşterilerin kampanya şartlarını göz önünde bulundurarak avantajlı bir şekilde faydalanmaları mümkün...