Son Dakika: Annelere 7000 TL Ödeme Başladı

Son Dakika: Annelere 7000 TL Ödeme Başladı. Son dakika kampanyasında anne olan ve ev hanımı olan kişiler bu ödemeleri alacaklar...

Ekonomi 11.03.2022 - 20:42 11.03.2022 - 20:42 Vural Pars

Annelere 7000 TL'ye kadar ödeme başladı. Anne olan ve ev hanımı olan vatandaşlar, bu parayı bankalar aracılığıyla alabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bankaya başvuru yapmanız ile birlikte sizin kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama sonrasında başvurunuzu değerlendireceklerdir.

Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişiler, 7000 TL'ye kadar artık gelir belgesiz onay alabilecek. Denizbank kredi politikalarına uygun olmanız ile birlikte sizlerde 7000 TL kredi kullanmanız ile 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabileceksiniz. 7000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, kredi notu 1300 ve üzerinde olması gerekiyor. kısacası, daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olmanız ve bu kredi ve kredi kartı ödemelerinde düzenli ödemeler yapmanız gerekmektedir. Onsekiz yaşından büyük olan her vatandaşın başvuru yapabileceğin, Denizbank kampanyasına en kolay yöntemlerden birtanesi SMS ile başvuru yapma yöntemi olmaktadır. 

Denizbank 7000 TL, nakit başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden 7000 TL nakit başvurusunda bulunacak olan ev hanımları ve anneler, SMS atarak hemen onay alıp almadıklarını görebilir. 

Denizbank, SMS ile kredi başvurusu için başvuru yapacak olan kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 32 80 numarasına gönderebilir. Gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde kredi sonucunu sizlere verecektir. 

son-dakika-annelere-7000-tl-odeme-basladi1

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Denizbank üzerinden 7000 TL 36 ay vadeli kredi onay alan kişiler en yakın DenizBank şubelerine giderek, SMS ile onaylı kredisine hemen kullanabiliyor. Denizbank, internet sitesi üzerinden yapacağınız başvurularda 7000 TL 36 ay vadeli nakit kredi kullanmanız için başvurunuzu hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank şubelerinden başvuru yapacaklar, kişiler ise sadece kimlikleriyle birlikte başvuru yapabiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@