%35'e varan indirim izdiham yarattı! Ramazan kıyağı geldi! A101-ŞOK-BİM marketler en ucuzu bende yarışına girdi! A101, ŞOK ve BİM marketlerinin fiyat yarışında indirim oranlarını artıracakları ve bu oranların %35'e varan indirim oranları olarak sunulacağı belirtiliyor. Ülkemizdeki ekonomik sıkıntıya uygun fiyatlı alışveriş yapma olanağı sağlayan bu marketler indirimleri ile dikkatleri üzerlerine çekmeye devam ediyor. Ancak indirimlerin süresi veya hangi ürünlerde geçerli olduğu gibi ayrıntılar marketlerin düzenli olarak yayınladığı indirim kataloglarında yer alıyor. A101, ŞOK ve BİM tarafından sunulan indirimlerle ilgili detaylar şu şekilde…

En Ucuz Biziz Yarışı Sürüyor

A101, ŞOK ve BİM marketlerinde %35'e varan indirim oranları göze çarpıyor. Bu indirim oranları vatandaşlar için indirimli birçok üründe daha uygun fiyatlara alışveriş yapma olanağı sağlıyor.

Maaşların 20 katına kadar nakit ihtiyacı olanlara! Devlet destekli ödeme başladı! TC kimlik ile emekli maaşınıza göre... Maaşların 20 katına kadar nakit ihtiyacı olanlara! Devlet destekli ödeme başladı! TC kimlik ile emekli maaşınıza göre...

Ancak, hangi ürünlerde ve ne kadar süreyle geçerli olduğu gibi ayrıntılar için marketlerin indirimlerini düzenli olarak takip edebilirisiniz. Bu nedenle, bu indirimlerden yararlanmadan önce fiyatların kontrol edilmesi ve indirimlerin ne kadar süreceği hakkında bilgi alınması tavsiye edilmektedir.

A101, ŞOK ve BİM marketleri, sundukları uygun fiyatlı ürünlerle tanıyorlar. Bu indirim yarışı, daha fazla fırsat sunarak bu marketlerin müşterilerinin ziyaretini artırmayı hedefliyor.

Sonuç olarak, A101, ŞOK ve BİM marketlerindeki bu indirimler, uygun fiyatlı ürünler sunarak en çok indirim yapan market yarışı dikkatleri çekiyor. Ancak indirimlerin ne kadar süreceği ve hangi ürünlerin kapsayacağı gibi ayrıntılar henüz belirtilmediği için bu indirimleri kullanmadan önce dikkatli olunması önerilir.

Kütahya Porselen 48 Parça Yemek Takımı - 1.799 TL

Kütahya Porselen, Türkiye'nin en ünlü porselen markalarından biridir. Şık ve kaliteli porselen yemek takımları, mutfakların en önde gelen ürünleridir. Kütahya Porselen 48 parça yemek takımı, beyaz renkli yemek takımı sevenler için ideal bir seçimdir. Bu takım, 12 kişilik bir yemek takımıdır ve mat altın rengi detaylarıyla göz alıcıdır.

Mat Gold Rimli Ayaklı Meşrubat Bardağı - 99 TL

Meşrubat bardakları, masaların tamamlayıcı bir parçasıdır. Mat gold rimli ayaklı meşrubat bardağı, günlük hayatta kullanabileceğiniz ve aynı zamanda şık bir görünüm katacak bir bardaktır. Mat gold rengi, bardağın şıklığını arttırırken, ayaklı tasarımı da bardağın dengeli bir şekilde durmasını sağlar.

Miami 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı - 729 TL

Miami çatal kaşık bıçak takımı, yemek masalarını tamamlayan önemli bir eşyadır. Bu takım, 30 parçadan oluşur ve 6 kişilik bir yemek takımıdır. Takımın modern tasarımı, mutfaklarınıza ve yemek masalarınıza şık bir görünüm kazandıracaktır.

Kütahya Porselen Fincan Takımı - 159 TL

Kütahya Porselen'in fincan takımları, evinizin dekorasyonuna estetik bir dokunuş yapmanıza yardımcı olur. Bu fincan takımı, 6 kişilik bir takımdır ve beyaz renkteki porseleni ile sade ve şık bir görünüm sunar.

Emsan Olinda 10 Parça Tencere Seti - 899 TL

Emsan, Türkiye'nin önde gelen tencere ve tava markalarından biridir.

haber24.com özel haber