Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı

Koç ve yükselen koç burçları 3 Temmuz 2023 tarihinde hayatları ile ilgili hedefleri, kariyer durumları, itibarları ya da özlemleri hakkında yeni aydınlanmalar yaşayacaktır. Bu durum burç sahipleri için harekete geçmek ya da yönetmek için bir çağrı haline de gelebilir. Onlar kişisel hayatlarında olan güçlü dikkatleri sayesinde kariyerlerine sorumluluklarına ve uzun vadeli hedeflerine odaklanacaktır. Yeni günde burç sahipleri dış dünyaya karşı gösterdikleri dikkat hakkında daha iyi bir denge durumunda durmaları gerektiğine fark etmelidir. Eğer burç sahipleri hırslarını bir kenara itiyorsa ya da görmezden geliyorsa gün onlara bunu yapmamaları gerektiğini hatırlatacaktır. Koçlar ve yükselen koçlar kendileri için önemli olan bir durumu başarmak adına kullanabilecekleri bir duygusal enerjiyi de hissedebilir. Gün içerisinde burç sahiplerinin kendileri ile ilgilenmeleri onlara daha keyifli ve doğru hissettirecektir. Yakın çevresinden de yeni fikirler alabilecek olan koçlar ve yükselen koçlar duydukları fikirlerin yaratıcı ve zengin olduğunu düşünecektir.

Burç sahipleri yeni günde sorumluluk duygusunu derinden hissedebilir ve özellikle bu duygu iş hayatında kendisini gösterebilir. Genel olarak hayatlarının her alanında bu duyguyu derin bir şekilde yaşayacak olan koçlar ve yükselen koçlar hedeflerine ulaşmak isteyecek ve bu yönde önemli adımlar atacaktır. Diğer taraftan koçların ve yükselen koçların üstleri ile ilgili bir konuda gündemde yer alabilir. Onlar ilgilendikleri işlerde bürokrasi ile uğraşabilir ve yeni bilgiler öğrenebilir. Koçlar ve yükselen koçlar benim için de anneleri ile ilgili konuları da ihmal etmemeli ve onları düşünmelidir. Onlar ikili ilişkilerinde uyum arayışı içinde olmalı ve partnerleri ile ilişkilerinde soru işareti yaşamamalıdır. Yeni günde kendilerini uğraştıracak konulara karşı dikkatli olmaları gereken koçlar ve yükselen koçlar hareketli bir gün geçirecektir.