Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Ziraat Bankası, 10.000 TL üzerinde nakit para kullanmak isteyen bütün vatandaşlar için oldukça faydalı olan bir kampanya ya son günlerde imza attı. Özellikle nakit ihtiyaçları içerisinde bulunan vatandaşlar için en uygun ve faiz oranlarıyla beraber geri ödeme seçeneklerinde herhangi bir şekilde sıkıntı yaratmayacak olan bu nakit kampanyada, ziraat bankası müşterilerine özel olarak bir ayrıcalık getirilmiştir.

Banka üzerinden, uygun kredi fırsatları değerlendirmek isteyen vatandaşlar 36 aya varan vade seçeneklerini tercih ederek 10.000 TL ve üzerindeki nakit paraları yalnızca basit olan başvuru adımlarını takip ederek gerçekleştirebilirler. Bu kampanya ile beraber vatandaşlar, 10.000 TL ve daha üzerindeki tutarlar da kullanmış oldukları para miktarları için kendilerine verilen geri ödeme seçeneklerini değerlendirerek uygun ödeme planına bağlı olarak seçeneklerini değerlendirebilirler.

Ayrıca, ziraat bankası tarafına verilmiş olan bu kampanyada kullanım koşullarından bir tanesi vatandaşların herhangi bir şekilde bankaya kefil bilgisi ya da gelir belgesi ve benzeri gibi evrak sunmama ayrıcalığı olarak değerlendirilir. Bu durumda başvurularını gerçekleştiren başvuru sahipleri için banka müşterileri olma ayrımcılığı bulunuyor ise o halde kısa zaman içerisinde kendilerine olumlu ya da olumlu geri dön iş yapılıp ve nakit olan para ödemelerini hemen bankadaki hesaplarına aktarabilirler. Banka müşterileri olarak sizler de nakit ihtiyaçlarını Zaman kaybetmeden hemen karşılamak istiyorsanız o halde bankanın uygulamasına girerek ya da web sitesine tıklayarak buradaki başvuru adımlarını gerçekleştirebilirsiniz.