İşadamı Arkın Koçoğlu'ndan Ali Çakıcı'ya ziyaret İşadamı Arkın Koçoğlu'ndan Ali Çakıcı'ya ziyaret

İş Bankası müşterilerine özel avantajlı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. İhtiyaçlarını karşılamak isteyen müşteriler için sıfır faiz oranı ve taksitli ödeme seçenekleriyle nakit avans fırsatı sunan İş Bankası, 20.000 TL'ye kadar olan tutarlar için müşterilerine kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Kampanya, İşCep üzerinden kredi kartı başvurusu onaylanmış müşteriler için geçerli olacak ve 5 ay vadeli taksitli nakit avans kullanımını içerecek.

İş Bankası müşterileri, 15 Nisan 2023 ile 30 Nisan 2023 tarihleri arasında İşCep "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğiyle kredi kartı başvurusu onaylanmış ise, 20.000 TL'ye kadar sıfır faiz oranıyla 5 ay vadeli taksitli nakit avans fırsatından yararlanabilecekler. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak tutarın 300 TL ile 20.000 TL arasında olması gerekiyor ve her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilecek. Kampanya, İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olan ve başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir ve kredi kartının fiziksel teslimini beklemeden Maximum Mobil'den kredi kartı limitinin %50'sine kadar taksitli nakit avans kullanılabiliyor.

Maddi sıkıntı yaşayan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için finans kuruluşlarının sunduğu ayrıcalıklı kampanyaları takip etmesi gerekiyor. İş Bankası da bu dönemde sunduğu avantajlı kampanyalarıyla müşterilerine destek olmaya devam ediyor.

Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin İşCep üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuru onaylandıktan sonra, kampanyadan yararlanmak için 15 Nisan 2023 ile 30 Nisan 2023 tarihleri arasında işlem yapılması gerekiyor.

Bu kampanya ile İş Bankası, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun ödeme planları ile karşılamalarını sağlamaya devam ediyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve bu ihtiyaçlara uygun çözümler sunan İş Bankası, avantajlı kampanyaları ile müşterilerine destek olmaya devam ediyor.