Halkbank, müşterilerine daha fazla kredi imkanı sunmak için yeni bir adım atarak, kredi başvurularında limiti 70 bin TL'ye kadar çıkardı. Bankanın yeni kredi kampanyası, müşterilerin kredi başvurularını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmelerini amaçlamaktadır. Müşteriler, Halkbank'ın internet sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla SMS kredi başvurusu yaparak, ihtiyaçlarına uygun kredi tutarını belirleyebilmekteler. 

Kredi başvuruları sonrasında, Halkbank müşterilerinin finansal durumlarını değerlendirerek, kredi onayını anında veriyor. Kredi onayı sonrasında, müşteriye kredi kullanımı ile ilgili detaylar SMS veya e-posta yoluyla gönderiliyor. Limitin 70 bin TL'ye yükselmesi de müşterilerin ihtiyaçlarına daha fazla cevap verebilmesi açısından önemli bir adım olarak değerlendirilmektedir.

Halkbank'ın SMS ile kredi kampanyası, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılamalarına yardımcı olurken, ödeme kolaylığı da sağlanıyor. Ayrıca, müşterilerin kredi başvurularında şube veya telefon görüşmesi yapmalarına gerek kalmadan, internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabilmeleri de işlem sürecinin hızlanmasını sağlıyor.

Halkbank'ın ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık %1,94 ve kredi tutarları 50 bin TL'den başlayarak müşterilere sunuluyor. Krediyi tahsis ücretli olarak 12, 24 veya 36 ay vadeli kullanmak mümkün oluyor. Kredi ödemeleri aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli veya serbest ödemeli olarak yapılabilir. Halkbank'ın müşterilerine sunduğu ödeme koşulları, müşterilerin bütçelerine ve tercihlerine uygun olarak belirlenebilir.

Bankalarda Yeni ATM Dönemi Bankalarda Yeni ATM Dönemi

Halkbank'ın SMS ile kredi kampanyası, müşterilerine daha fazla kredi imkanı sunarken, limitin yükseltilmesi müşterilerin ihtiyaçlarına daha fazla cevap verebilmesi açısından önemli bir adım olarak değerlendirilmektedir. Banka, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü kolaylığı sağlamaktadır.