13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

Halkbank, nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar için önemli bir ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Bu kredi kampanyasına göre 100.000 TL’ye varan tutarlarda ihtiyaç kredisi ödemesi banka tarafından gerçekleştirilecektir. Özellikle piyasadaki en uygun faiz oranlarını uygulayan kamu bankalarından biri olan Halkbank, kredi ödemeleri kapsamında geri ödeme seçeneklerinde vatandaşların cebine daha da fazla düşünmektedir.

En yakın Halkbank Şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda mobil uygulama ya da SMS başvuru yöntemlerini de hemen beklemeden kullanarak 100.000 TL tutarındaki ödemeleri hemen kendi banka hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Bu tutarı kullanarak diğer bankalarda bulunan kredi kartı ya da kredi borcu gibi borçlarınızı kapatabileceğiniz gibi, aynı zamanda kredi ödemelerinde nakit ihtiyaçlarınız var ise bu tutarı nakit ihtiyaçlarınız üzerinde de kullanabilirsiniz. Kamu bankası olarak faaliyet gösteren Halk Bankası’nın bu kampanyası sayesinde yeni yıla sayılı günler kalan bugünlerde nakit ihtiyaçlarınızı herhangi bir şekilde farklı bir kurum üzerinden borçlanma yapmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank üzerinden yapılacak 100.000 TL tutarındaki kredi başvuru süreçlerinin hemen ardından kredi başvurunuz onaylanmasını takip eden birkaç dakika içerisinde banka hesaplarımıza kullanmış olduğunuz kredi tutarları aktarılacaktır. Resmi web sitesi üzerinden yapılan duyurunun hemen ardından rekor bir katılım gerçekleştirilen ve en uygun faiz oranlarının uygulandığı kampanya sayesinde kısa zaman içerisinde başvurularınızı gerçekleştirebilir ve birkaç dakika sonrasında onay alarak parayı hemen banka hesaplarınızı aktarabilirsiniz.