Başarılı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan kariyer hayatında Emanet isimli dizi ile önemli bir başarı kazanmıştı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve günlük dizi formatında izleyici karşısına çıkan Emanet özellikle ünlü oyuncu Halil İbrahim Ceyhan açısından başarılı bir proje olmuştu. Bu dizi sonrasında sosyal medya gücünün de arkasını alan ünlü oyuncu sonraki projesiyle merak ediliyordu. Sosyal medyada elde ettiği etkileşimler ve dizi projesinde sergilemiş olduğu güçlü performansı ile adından söz ettiren genç oyuncu Halil İbrahim Ceyhan yeni projesi ile gündemde yer aldı. Emanet dizisi ile beraber son zamanların en çok konuşulan erkek oyuncularından biri olan ünlü isim günlük bir dizi sonrasında tercih etmiş olduğu yapım ile dikkat çekti.

Ruhun Duymaz Dizisi Final Mi Yapacak? Üzücü Haber Geldi! Ruhun Duymaz Dizisi Final Mi Yapacak? Üzücü Haber Geldi!

Ünlü oyuncunun günlük dizi formatında yayınlanan emanet isimli proje sonrasında televizyon ekranlarına nasıl döneceği hayranları tarafından merak ediliyor. Basına yansıyan haberlere göre ünlü oyuncu Halil İbrahim Ceyhan'ın bir Fox TV dizisinde yer alacağı bilgisine ulaşıldı. Dizinin isminin Kirli Sepeti olarak düşünüldüğü öğrenildi ve proje hakkında detaylar merak konusu oldu. Peki Kirli Sepeti dizisi ne zaman başlayacak, hangi tarihte yayınlanacak, konusu nedir, oyuncuları kimdir?

Halil İbrahim Ceyhan, Fatih Aksoy gibi Türk dizilerinin çok önemli yapımcılarından birisi ile çalıştıracak ve bu durum oyuncunun ne kadar önemli bir çıkış sergilediğinin bir göstergesi olacak. Ünlü ismin rol alacağı yeni dizide ekipte bulunan diğer isimlere bakıldığı zamanda dizinin çok sağlam bir kadro ile ekranlarda yer alacağı görülüyor. Bunun yanı sıra projenin iyi bir hikayeye sahip olarak yayın hayatına başlayacağı da tahmin edilen bir diğer konu. Teni dizinin Halil İbrahim Ceyhan hayranlarını bir hayli memnun etmesi bekleniyor ve kadroda yer alan oyuncular dikkat çekiyor.