Türkiye'nin sevilen dijital yapım dizilerinden biri olan Erşan Kuneri, 2. sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Baş rol oyuncusu ve senaristi Cem Yılmaz, üç yeni oyuncunun katılımıyla daha da güçlenecek olan yeni sezon için hayranlarını heyecanlandırıyor.

Bige Önal, Şükran Ovalı ve Bora Akkaş'ın yeni sezon kadrosuna dahil olmasıyla birlikte, hangi karakterlere hayat verecekleri henüz netlik kazanmadı. Ancak üç oyuncunun da Türkiye'nin popüler yıldızları arasında yer aldığı düşünülüyor.

Erşan Kuneri hayranları, yeni sezonun ne zaman başlayacağı ve yeni oyuncuların hangi karakterlere hayat vereceği konularında büyük bir merak içinde bekliyor. Dizinin yaratıcısı Cem Yılmaz, 2. sezonun senaryosunun ilk sezonun daha da komik ve dolu dolu olacağı sözünü veriyor.

Kızılcık Şerbeti Doğa’ya Büyük Yıkım, İhanetin Bedeli Fatih’e Ağır Olacak! Kızılcık Şerbeti Doğa’ya Büyük Yıkım, İhanetin Bedeli Fatih’e Ağır Olacak!

Erşan Kuneri, Türkiye'de olduğu kadar yurtdışında da büyük bir hayran kitlesine sahip. Yeni sezonun, dizinin daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmasına yardımcı olması bekleniyor. Üç yeni oyuncunun da bu hedefe katkı sağlaması planlanıyor.

Erşan Kuneri'nin 2. sezonu hakkında detaylar henüz açıklanmadı. Ancak hayranların heyecanı giderek artıyor ve yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusunda bekleyişleri sürüyor.