Emekliye ödeme yapılacak! 6000 TL bugün başladı

Emekliye ödeme yapılacak! 6000 TL bugün başladı. Emekliye müjdeli haber hemen geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 12.06.2022 - 09:11 12.06.2022 - 09:11 Vural Pars

Emekli maaşı alan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa şartlar uygun olması ile birlikte 6.000 TL'ye kadar onay alacakları bankaların listesi yayınlandı. 6.000 TL'ye kadar kredi kullanacağım adam vatandaşlar Kredi şartlarına uygun olması durumunda başvurduğunda gerçekleştirecek banka üzerinden işlem yapabilir ve kredi kullanabilir. Emekli maaşı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirecek kredi almak istiyorsanız sizler de Yapı Kredi Bankası ve akbank'ın başlatmış olduğu bu kampanyaya katılabilirsiniz. 70 yaşına kadar olan emekli vatandaşların bankadan maaş almaması durumunda da Kredi notuna göre onay verilecek ve 6.000 TL'ye kadar sizleri nakit imkanı sağlanacak. Başvurularınızı gerçekleştirdikten sonra sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve onaylanan tutar ne kadar olduğunu hemen göreceksiniz.

Akbank emekliye 6000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek kredi kullanmak isteyen vatandaşlar şartlara uygun olması durumunda bankadan mobil uygulamasına göre de kredi başvurusunda bulunabilir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu olarak sizler de 6000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız ayrıca SMS atabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak mesajı 44 25 numarasına gönderin. Akbank müşterisi olan kişiler ise Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak buradan Kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan tutarı hemen aynı gün içinde kendi hesabına yatırabilir. 

Yapı Kredi Bankası emekliye 6000 TL ödeme başvurusu nasıl yapılır?

Özel bankalar arasında en çok tercih edilen Yapı Kredi Bankası mobil uygulama üzerinden emekli maaşını kendi bankasından olan vatandaşlara 6.000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi veriyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden sizlerde 6.000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilirsiniz.

krediler12023-36

Emekli maaşını başka bankadan olan vatandaşların banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda Yapı Kredi Bankası sms kredi servisine başvurusunu gerçekleştirerek ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilirler. SMS ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar Kredi şartlarını uygun olması durumunda cep telefonları üzerinden mesaj atmaları gerekiyor. Bireysel yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak 44 11 numarasına gönderin. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@