Son dakika 3 banka duyuru paylaştı. Bu bankalar hemen kredi vereceklerini duyurdu. İhtiyaç sahibi olan kişilere, hemen onay verilecek. İşte detaylar...

Asgari Ücrete Yönelik Temmuz Ayında Ara Zam Gündemde Asgari Ücrete Yönelik Temmuz Ayında Ara Zam Gündemde

Bankaların son günlerde sürekli güncel kredi kampanyaları yaptığını görmekteyiz. Sizlerde bir bankadan kredi kullanacaksanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda uygun kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre kredi veren bankalar, sürekli olarak güncel yeni kampanyalar yapmaktadırlar. Bu kampanyalara katılabilmek için bir kredi notunuzun oluşması gerekiyor.

Bankalar artık kredi notuna göre onay verdikleri gibi, yüksek kredi notu olan müşterilerine uygun faizlerle kredi vermektedirler. Sizlerde eğer uygun faizlerle kredi almak istiyorsanız kredi skorunuzun yüksek olması gerekmektedir. Şimdi sizlere banka şartlarına uygun olmanız durumunda uygun kredi alacağınız bankaların şartları ve limitleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Garanti BBVA Uygun Faizle Kredi Kampanyası

100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız, başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda anında kredi kullanabilirsiniz. Banka şubesine giderseniz, kimlikle işlem yapabiliyorsunuz. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan müşterilerin sigortaları da 3 aylık olması durumunda hemen kredi kullanacaklardır. Kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz. Banka krediyi ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de vermektedir. Sizlerde bu bankadan dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve hemen sonucunu öğrenebilirsiniz. Emekli olan müşteriler ise bu bankadan emekli maaşı almaları durumunda hızlı kredi onayı alacaklardır. Bu durumda kredi notunuz düşük olsa bile işlem yapabilirsiniz.

İş Bankası Uygun Kredi Kampanyası Son Dakika

Banka özellikle online kredi kampanyasında son dakika bir kampanya yapmıştır. Banka İş Cep uygulaması üzerinden düşük faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar kimliksiz, banka şubesine gitmeden kredi vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bu bankada bir hesabı olması gerekiyor. Hesabı olmayan müşteriler, kredi başvurusu için banka şubesine gitmesi gerekli. Bankadan hesabınız varsa internet bankacılığı şifresi alarak bankanın iş cep uygulamasına girebilir ve buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 50.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vade ve 3 ay erteleme ile size kredi değerlendirilmesi yapılacaktır. Onay almanız durumunda bankaya gitmeden krediniz anında hesabınıza yatacaktır.

bankalar-duyurdu

QNB Finansbank Uygun ve Kolay Başvuru ile İhtiyaç Kredisi

Türkiye’deki bankalar arasında en kolay kredi başvurusu yapacağınız bankalardan birisi QNB FinansbanK’tır. Banka TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj attığınızda anında sizlere kredi imkanı sağlayacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan kişilerin 50000 TL’ye kadar kredileri değerlendirilecektir. QNB Finansbank üzerinden alacağınız bu kredilerde 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı da vardır. Banka ayrıca banka şubesinden ve internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yaptırmaktadır. Sizlerde banka şubesinden kredi kullanacaksanız, kimliğinizle gişeden veya bireysel müşteri temsilcisinden uygun faizlerle kredi kullanabilirsiniz.