Denizbank vurdu gol oldu! Beklenen haberi internetten duyurdu: 55.000 TL ihtiyaç kredisi herkese veriliyor

Denizbank vurdu gol oldu! Beklenen haberi internetten duyurdu: 55.000 TL ihtiyaç kredisi herkese veriliyor. Başvurular nasıl yapılacak belli edilirken, şartlar haberimizde...

Ekonomi 25.05.2022 - 16:34 25.05.2022 - 16:35 Vural Pars

Denizbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, 55000 TL'ye kadar düşük faiz oranlarıyla kredi kullanacak kişilere müjdeli haber, banka tarafından verildi. Denizbank 36 ay vadeye kadar vereceği ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde, onay vereceğini açıkladı. 

Denizbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması durumunda cep telefonları üzerinden SMS atarak hemen onay alabiliyor. 

Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapmış olacak ve onaylanan tutarın nekadar olduğunu, mesajda, göreceksiniz. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Denizbank, sizlere sadece SMS ile değil, internet sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek de kredi imkanı sunmaktadır. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte sizlerde 32 80 numarasına mesaj göndermeniz durumunda kredi sonucunu alabilecek ve onaylanan tutarınızı internet bankacılığı üzerinden hesabınıza yatırabilirsiniz.

Denizbank1-6

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurularınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve kredi kullanmak için banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi yapabileceksiniz. Bankadan düşük faiz oranlarıyla kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda, işlemlerini kolay bir şekilde yapabileceğini söyleyebiliriz. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kredinizi alabilir veya banka şubelerine giderek de gelir belgesiz olarak kimliğinizle birlikte gişe personeli yardıma veya bireysel müşteri temsilcisi yardımı ile kredi kullanabilirsiniz. 

Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olması durumunda emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması şartı ile düşük limitli krediler veriliyor. Emekli maaşınızı, Denizbank şubesine taşıyarak, 100000 TL'ye kadar kredi kullanabilir ve diğer bankadaki olan banka borçlarınızı kapatarak, tek bir yerde ödeme kolaylığı, bu banka sayesinde sağlayabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@