Cumhurbaşkanı tarafından duyurusu yapılan ve nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan yeni kredi kampanyasıyla, emekli maaşınız üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak nakit kredinizi alabilirsiniz.

100.000 TL'ye Kadar Ödeme İmkanı

Bu kampanya kapsamında, emekli maaş hesabınız üzerinden 100.000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank başta olmak üzere diğer kamu bankaları, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun şartlarda kredi imkanı sunmaktadır. Başvurularınızı gerçekleştirdiğinizde, bankalar hızlı bir şekilde kredi işlemlerinizi tamamlayarak size nakit ödemenizi sağlayacaktır.

Emekli Maaşınız Üzerinden Ödeme Almak İçin

13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

Emekli maaşınızı ödeme almak için banka şubesine gitmek zorunda değilsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaparak hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Devlet destekli ve faiz oranlarından yararlanabileceğiniz bu kredi kampanyası sayesinde, isterseniz mevcut banka borçlarınızı kapatmak için transfer kredisi de kullanabilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubesine giderek kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız yeterlidir.

Ek Avantajlar

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, ayrıca 5.000 ile 10.000 TL arasında emekli promosyonu da alabilirler. Ayrıca, kredi kartı kullanmak isteyen emeklilere de bu bankalar yüksek limitli kredi kartı imkanı sunmaktadır.