Akbank hesabınızın olması durumunda 45.000 TL ödeme aynı gün içinde gönderiliyor

Akbank hesabınızın olması durumunda 45.000 TL ödeme aynı gün içinde gönderiliyor

Ekonomi 05.08.2022 - 13:41 05.08.2022 - 13:41 Vural Pars

Akbank yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında 45.000'ye kadar ödemeleri aynı gün içinde hesaplarınızı ödeyeceğini duyurdu. Son zamanlarda yapılan ihtiyaç kredisi kampanyalarında özellikle düşük faizli kredi kullanmak isteyen kişiler Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yaparak 45.000 Kredi başvurusunda bulunabiliyor. 45.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 ay vadeye kadar işlemler yapılarak 3 ay ertelemeli Kredi imkanı sunulmaktadır.

Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar nakit ihtiyaçları için Bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılarak istedikleri zaman başvuru yapabilir ve 7/24 krediyi kendi hesaplarına yatırabilir. Kendi hesabınızı ödeme almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için Akbank müşterisi olmanız ve Akbank direkt uygulaması üzerinden internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor.

Akbank internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişilere 36 ay vadeli olarak işlem yapacak ve kredi kullandırmalarına imkan sağlayacaktır.

Sms ile de başvuru yapma imkanı sunan Akbank yapmış olduğu Bu kampanyada Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak 4425 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli olarak verilen bu kredilerde SMS ile kredi onayı aldıktan sonra Akbank direkt uygulaması üzerinden başvurusunu gerçekleştirerek şubelere gitmeden de kredi kullanabilmektedir. Bireysel olarak kullandırılacak olan bu kredilerde Kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. Emekli olan kişiler eğer Akbank üzerinden 45.000 kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını yapmak için şubelere gitmeden işlemlerini internet bankacılığı ve internet sitesi üzerinden de kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@