Garanti BBVA bankası ödemeyi bugün öğleden sonra yapıyor! 46.000 TL ödeme… Garanti Bankası, müşterilerine özel olarak sunduğu İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 46000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Banka müşterileri, internet bankacılığı uygulamaları, banka müşteri hizmetleri numaraları ve mobil uygulama üzerinden başvurularını gerçekleştirerek kredi destek ödemesinden faydalanabilecekler.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası Nedir?

Garanti Bankası, müşterilerine ihtiyaç duydukları finansal desteği sunmak amacıyla İhtiyaç Kredisi kampanyası düzenlemektedir. Bu kampanya kapsamında, müşterilerine uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlanmaktadır. Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen müşteriler, bankanın sunduğu kredi destek ödemesinden faydalanabilirler.

İş Bankası'ndan Yakıt Alışverişlerine Özel MaxiPuan Kampanyası! İş Bankası'ndan Yakıt Alışverişlerine Özel MaxiPuan Kampanyası!

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası'ndan Kimler Faydalanabilir?

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasından emekli olan vatandaşlar ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar faydalanabilirler. Garanti Bankası'nın belirlediği şartları sağlayan müşteriler, 46000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirler.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası Şartları Nelerdir?

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin belirli şartları sağlamaları gerekmektedir. Bu şartlar şu şekildedir:

  • Müşterilerin, Garanti Bankası müşterisi olmaları gerekmektedir.
  • Müşterilerin, Garanti Bankası internet bankacılığı uygulamasına sahip olmaları gerekmektedir.
  • Müşterilerin, Garanti Bankası üzerinde hesapları bulunması gerekmektedir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyası başvuruları, bankanın farklı kanalları üzerinden gerçekleştirilebilir. Müşteriler, Garanti Bankası internet bankacılığı uygulamaları, banka müşteri hizmetleri numaraları ve mobil uygulama üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Garanti Bankası müşterileri, banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, öncelikle Garanti Bankası müşterisi olmaları gerekmektedir.

haber24.com