İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabı olan vatandaşlar için yapılacak olan 12000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilerin banka hesapları üzerinden internet bankacılığı üzerinden kredi alabilecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden bireysel hesabı olan kişiler daha önce, özellikle bu bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanmış olmaları durumunda hızlı birşekilde kredi ödemeleri almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini yapabileceklerdir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz hesap ile birlikte kredi başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarınızı yatırarak kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası banka müşterileri olan kişiler internet bankacılığı uygulaması üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa banka hesapları üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte bankanın mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan kredi aynı gün içinde hesaplara yatırılarak da kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, banka şartlarına uygun olması durumunda 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi alabilmektedirler. 12000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde gelir belgesi olarak işlem yaparken, 50000 TL kadar tüm kredilerde banka size düşük faiz oranları ile birlikte, masrafsız kredi vermektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubeleri üzerinden emekli maaş alan vatandaşları daha yüksek limitlerde krediler kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubeleri üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, 50000 TL ve üzerinde kredi kullanmak istiyorlarsa, diğer bankadaki olan borçlarında kapata bilmektedir. bankaların resmi internet sitelerine giriş yaparak buralardan kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.