Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank 10.000 TL İçin Sabah Duyuru Paylaştı, Başvuru Yapmayanlar Hemen Yapabilir

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, 10000 TL'ye kadar nakit kredi kampanyası için son dakika, duyuru yaptı. Detaylar haberimizde.

Ekonomi 29.12.2021 - 10:11 29.12.2021 - 10:11 Vural Pars

Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 10000 TL ye kadar hızlı bir şekilde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, 10000 TL'ye kadar destek kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonucunu verene nakit kredi kullanma imkanı sağlayacaktır. Kamu bankaları üzerinden başvuru yapabileceğiniz bu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi başvurusu yapan vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olması durumunda 36 ay vadeye kadar ve 90 gün ertelemeli kredi kullanabilecektir 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte vatandaşlara hızlı bir şekilde 10000 TL ödeme vereceğini ve bu kredileri, bireysel ihtiyaç kredisi olarak kullandıracağını açıkladı. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda uzun süredir aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. 

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olması durumunda emekli maaşları bu banka üzerinden alınıyor ise kredi başvurusunda bulunabilir. Emekli maaşınız bu bankada ise eğer daha yüksek limitlerde kredi kullanmadıysanız Ziraat Bankası Emekli maaşınız üzerinden 200000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabilirsiniz. 

ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank-10000-tl-kredi-veriyor (1)

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlarda, Ziraat Bankasında olduğu gibi kredi kampanyalarına uygun olması durumunda 10000 TL ödeme alabilecek. vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilere en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, kredi sonucunu 5 dakika içerisinde öğrenebilir. vakıfbank ve Halkbank üzerinden özellikle emekli olan vatandaşlar, Emekli Kredisi adı altında kredi başvurusunda bulunabiliyor. 

Kamu Bankası olan Halkbank üzerinden de 10 bin TL'ye kadar Destek kredi başvurusu yapılmaktadır. 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler bankanın resmi internet sitesinden ihtiyaç kredisi ve destek kredisi olarak ayrı kategorilerde kredi başvurusunu yapabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@