Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemelerini gerçekleştireceği bir kampanya hazırladı. Bireysel müşteriler için başlatılan bu kampanyalarda nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde Kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verilecek. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde Kredi ödemelerini internet sitesi üzerinden internet şubesi üzerinden ve banka şubeleri üzerinden kolay bir şekilde yapmaktadır. 

Ziraat Bankası 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu Bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan bireysel müşterilerin 18 yaşından büyük olması ve banka şartlarına uygun olması durumunda Kredi notuna göre işlem yapılarak ihtiyaç kredisi ödemeleri verilecek. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemelerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde uygun kredi faiz oranları ile birlikte Kredi işlemlerini hemen aynı gün içinde yapabilecek.

36 ay vadeli kredi kullanmak istiyorsanız 50.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabilirsiniz. 50.000 TL'ye kadar kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredilerinde banka şartlarına uygun olan vatandaşların nakit ihtiyacı olması durumunda Ziraat Bankası üzerinden internet bankacılığı aracılığı ile birlikte de gelir belgesiz ve masrafsız Kredi alabilecekleri haberi verildi.

Dul Yetim Aylıklarına Yeni Güncelleme: Şubat Ayı Hisse Oranına Göre Hesaplama Tablosu Dul Yetim Aylıklarına Yeni Güncelleme: Şubat Ayı Hisse Oranına Göre Hesaplama Tablosu

Ziraat Bankası üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaş müşterisi olması ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemeleri verilmektedir. Emekli maaş ödemeleri üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri vermekte olan bu bankalar nakit kredi işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.