13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

Ziraat Bankası, 20000 TL kadar nakit ödemesi yapacağını ve anında gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullandıracağını açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek bireysel tüketici kredisi kullanabilecek ve onaylanan bu kriteri hesaplarınızı yatırarak hemen aynı gün içinde alabileceksiniz. 

Ziraat Bankası nakit ödemesi başvurusu nasıl yapılır?

Acil ihtiyacınızın olması durumunda sizlere kredi imkanı sağlayacak olan Ziraat Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara bankalar en düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlamaktadırlar. 

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen bireysel müşteriler için yapılan bu kampanyada, sigortalı olarak çalışan kişiler ile birlikte emekli olan kişiler başvurularını gerçekleştirerek bankadan kredi ödemesi alabilir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka, resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da işlemlerini yaparak kendi banka müşterisi olan vatandaşlara gelir belgesiz, krediyi mobil uygulama üzerinden vermektedir. Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulama üzerinden yapılacak olan tüm başvurularda banka 20000 TL kredi onayı vermesi durumunda sizlere 36 ay vadeli kredi işlemlerini gerçekleştirerek nakit kredi kullanmanıza olanak sağlayacaktır.