Son zamanlarda yaşamış olduğumuz ekonomik sıkıntılar sebebiyle bankaların kredi kampanyalarını takip ederiz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar kredi kullanmak istiyorlarsa bankaların kredi şartlarına uygun olması gerektiği durumlarda kredi onayı alabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapmanız ile birlikte Kredi kullanacak olan vatandaşlar kredi puanı uygun olması durumunda bankalar üzerinden kredi onayı alabilmektedir. Herhangi bir bankadan kredi başvurusu yaparak kredi onayı almanız durumunda 1100 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması bankalar tarafından istenmektedir.

Ziraat Bankası kredi puanı düşük olan vatandaşlar için başlatmış olduğu kampanyada 50.000 TL'ye kadar kredi onayı verirken kişilerin düzenli olarak bir geliri olmasını istemektedir. Ziraat Bankası üzerinden 50.000 TL'ye kadar başvurunuzu gerçekleştirerek kredi kullanmak istiyorsanız emekli olmanız veya son işyerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekmektedir. 

Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar özellikle emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını Bu banka üzerinde dalması ile birlikte sadece 50.000 TL değil daha yüksek limitlerde de krediler kullanılabilir ve dilerlerse diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını da kapatarak tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilir.

Son yapılan düşük faizli kredi kampanyasında 50.000 TL'ye kadar onay alacak olan vatandaşlar 3 ay ertelemeli olarak Kredi kullanmaktadır. Başvurunuzu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir ve nakit kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ayrıca banka şubelerine giderek Kredi kullanacak olan vatandaşlardan sadece kimlikleri ile birlikte başvuru yapmalarını istemektedir. Ziraat Bankası şubelerine giderek kimliğinizle birlikte başvuru yapmak için bankadan size verilecek olan ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor.