Ziraat Bankası, emekli müşterileri için yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm emeklilere 50.000 TL'ye kadar kredi verileceği açıklandı. Emekli müşteriler için büyük bir fırsat olan bu kampanya ile Ziraat Bankası, emeklilere destek olmayı hedefliyor. İşte detaylar...

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan müşteriler, bankanın şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte kredi başvurusu yapabilirler. Bireysel müşteri temsilcisi üzerinden aldıkları kredi başvuru formunu doldurarak, kimlikleriyle birlikte kredi başvurusunu gerçekleştirebilirler.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emeklilerin başvurularını değerlendirecek ve uygun olan tüm müşterilere 50.000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapacak. Başvuru sonrası 90 gün ertelemeli ödeme imkanı da sunulmaktadır.

13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

İnternet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapmak isteyen emekliler, Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesinde bulunan kredi başvuru formunu doldurarak başvurularını online olarak gerçekleştirebilirler.

Ziraat Bankası, emeklilere özel olarak başlattığı bu kredi kampanyası ile 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Gelir belgesi şartı aranmayan bu kampanya ile nakit ihtiyacı olan emeklilerin kolayca kredi alabilmesi hedeflenmektedir.

Ziraat Bankası'nın bu kredi kampanyasından yararlanmak için emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden almaya başlamak şartı aranmamaktadır. Kampanya kapsamında, diğer bankalardan transfer edilen emekli maaşlarına da kredi verilecektir.

Emekli maaşını Ziraat Bankası'na taşıyan müşterilere ise daha yüksek limitlerde kredi verilecek ve diğer bankalardaki borçları da kapatılabilecektir.

Ziraat Bankası, müşterilerine sunduğu bu kampanya ile emeklilerin nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılamayı hedeflemektedir.