Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere banka hızlı bir şekilde kredi onayı imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilecek onaylanan tutarı, hemen aynı gün içinde hesabınıza yatıra bileceksiniz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 45000 TL'ye kadar 36 ay vadeli işlem yapılacağı duyuruldu. 

Ziraat Bankası, 45000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu, kimler tarafından yapılabiliyor?

Başvuru yapacak olan vatandaşlar, şartları uygun olması durumunda bireysel müşteri olması ile birlikte kredi kullanabilmektedir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında 45000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olması durumunda banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmından da kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanya katılabilmek için özellikle internet bankacılığı kullanan vatandaşlar Mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, yüksek limitli krediler kullanabilmektedir.

ziraat-bank-13

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşların emekli maaşları bu banka üzerinden alınıyorsa, şubelere gitmeden internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. Ziraat bankası Emekli olan vatandaşların maaşlarını kendi bankasına taşıması durumunda 750 TL'ye varan emekli promosyonlarından da faydalanmalarını sağlamaktadır. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda ise son işyerlerinde 6 ayda sigorta primlerine yatıyor olması gerekmektedir. sigortalı olarak çalışan vatandaşlara acil ihtiyaçlar olması durumunda, kredisini hemen aynı gün içinde alabiliyor. Bankalarda, icralık veya avukatlık olmayan kişiler kredi kullanabilmektedir. 

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması durumunda, ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formu dolduracak da işlem yapabilip kredi başvurusunda bulunabileceğini söyleyebiliriz.