Ziraat Bankası duyurdu, 20 bin ve üzerinde ödeme alacaksınız

Kamu bankaları üzerinden yeni kampanya duyurusu yapıldı. Ziraat Bankası ödeme verecek...

Ekonomi 25.02.2023 - 21:04 25.02.2023 - 21:04 Vural Pars

Ziraat Bankası yaptığı yeni kampanya ile birlikte, kredi ödemelerinde 20 bin TL ve üzeri ödemeler yapacağını açıkladı. Nakit isteyen herkes, Ziraat Bankası üzerinden kredi alabilecek. Alınan ihtiyaç kredisi, bireysel müşteriler için verilecek ve bu verilen krediler anında hesaplara yatacaktır. Nakit kredi almak için başvuru yapacak olan bireysel müşterilerin, banka müşterisi olması durumunda hemen ödemeleri hesaplara yatacaktır. Kredi alacak kişiler banka şartlarına uygun olursa kredi ödemeleri internet bankacılığı üzerinden de verilmektedir. 

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

ZİRAAT BANKASI kredi başvurusu için banka sizlere ay sonuna kadar ödeme verecektir. Nakit kredi kullanmak isteyenler banka müşterisi olması durumunda hesaplara ödemeler verilmektedir. Nakit kredi için başvuru yaparak hemen işlemler nakit kredi alabileceğiniz banka üzerinden verilmektedir. 

Ziraat Bankası devlet bankası olmasından dolayı kredi ödemeleri hesaplara yatacaktır. Nakit kredi almak için başvuru yapacak olan kişiler, 5 dakika içinde sonuç alır. Bireysel müşteriler ve emekli maaşı alan vatandaşlar banka şubelerini Ziyaret ederek, kimlikle kredi başvurusu yapabileceklerdir. Ziraat Bankası bu kredi kampanyasında şubelerden ve internet sitesi üzerinden başvuru alıyor ve bu başvuruları hemen hesaplara atıyor. Kredi notu uygun olan kişiler daha düşük faizli kredi alabilir. Emekli olan kişiler ise emekli maaş hesaplarına göre ödemeler vermektedir. Kredi alacak kişilere hemen ödeme verilir ve bu ödemeler hesaplara yatarak işlem yapılır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@