Ziraat Bankası üzerinden düşük faizli ihtiyaç kredisi için düğmeye basıldı. Bireysel olan vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullandırılacaktır. 

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan bu kampanyanın duyurusu sonrasında, haftaiçi itibariyle başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, 50000 TL'ye kadar kullanacakları kredilerde de belge istenmeden ihtiyaç kredisi alabilecek. 

Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir! Ziraat Bankası acil para ödemesi yapacak! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlar alabilir!

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için ayrıca banka, şartları da açıklandı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, işlemlerini yapacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak alacakları bu kredilerde 5 dakika içerisinde sonuç alabilmektedirler.

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden başvuru yapma imkanı sunmaktadır. 

Ziraat Bankası, resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde sonuç verilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde hızlı bir şekilde banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebileceğiniz bu nakit kampanyasına, ayrıca internet bankacılığı uygulaması kullanan vatandaşlarda hızlı bir şekilde işlem yaparak, kredi kullanabiliyorlar. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi alabilmektedir.