2022 yılında en çok aranan banka Ziraat Bankası olarak kayıtlara geçti. Bu bankanın aranma sebebi ise bankanın hem devlet bankası olması hem de bankanın vatandaşlara düşük faizli kredi ödemesi vermesidir. Ziraat Bankası 2023 yılı itibariyle yeni bir kampanyaya imza attı. Ziraat Bankası hesabı olan kişilere banka kredi ödemesi verecek. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası yaptığı yeni duyuru ile birlikte bireysel kredi alacak kişilere hemen ödeme vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacı olması durumunda kredi ödemesi alacak kişilere banka 5 dakika içinde sonuç vermektedir. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilere ayrıca düşük faizli kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Ziraat Bankası 2023 model kredi başvurusu

Ziraat Bankası kredi başvurusu için banka şubelerine giderek işlem yapmak isterseniz banka sizlere hemen bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ödeme verecektir. Ziraat Bankası kredi işlemleri için banka şubelerinden sizlere verilecek olan kredi başvuru formunu doldurarak işlem başlayabilirsiniz. 

Sadece banka şubeleri değil, Ziraat Bankası üzerinden, Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapmak mümkün. İnternet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu bulun ve eksiksiz olarak doldurun. Bu şekilde kredi başvuru yapmış olacaksınız. Onay alırsanız size en yakın Ziraat Bankası Şubesine gidebilirsiniz. 

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar ise bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Ziraat Bankası kredi işlemleri için banka hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre krediler hesaplanarak ödenecektir. 50 bin TL kredi aldığınızda banka sizlere 36 ay vadeye kadar kredi kullanmanız için destek vermektedir.