Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı Çalışan Annelere 325 Euro Destek: SGK ve AB İşbirliği ile Hayata Geçen EDU-CARE II Projesi Başvuruları Başladı

Son günlerin en çok konuşulan konuları arasında artış yaşayan kira detayları bulunuyor. Yüksek ve hızlı bir şekilde seyreden kira artışları ise memur olan tüm vatandaşların zorlu anlar geçirmesini sağlıyor. Bu kapsamda ise yüksek seyreden kira artışlarının memurları çok kötü bir şekilde vurduğu ve memur göçlerinin yeniden başladığı bildiriliyor. Haber bültenlerinde sıcak gelişme olarak yansıyan memur göçleri gündemde de olumsuz etkilere neden oluyor.

 Memur olarak çalışan tüm vatandaşlar yüksek giden kira artışları sebebiyle göç etmek isteyebiliyor. Talepler ise tam 3 kat fazla oluyor. Memur olarak hayatını devam ettiren kişiler kira artışları sebebiyle bir hayli şikâyet ediyor.

Memur Göçleri Yeniden Başladı Talepler İse 3 Kat Daha Fazla

Ülkemiz genelinde çok sayıda memur olan vatandaşlar hayatlarını iyi bir şekilde geçirmek isteyebiliyor. Memur olan vatandaşlar ise yüksek giden kira artışları sebebiyle zor zamanlar geçiriyor. Önceki dönemlerde de memur göçleri gündemde yer alıyordu. Son yaşanan kira artışları sebebiyle de memur göçleri yeniden gündeme gelmeye başladı.

Talepler ise önceki dönemlere nazaran 3 kat daha fazla olarak kayıtlara geçiyor. Memur olarak yaşamlarını sürdüren tüm vatandaşlar kiralık evlerde yaşamak istiyor. Ancak enflasyon rakamlarıyla bağlantılı olan kira artışları tam manasıyla memurları canından bezdiren bir durumu da ortaya koyuyor.

Göç Talepleri Tamı Tamına 3 Kat Arttı Memurlar Zor Zamanlar Geçiriyor

Ülkemiz genelinde de yaşanan ekonomik kriz sebebiyle memur olan vatandaşlar ne yazık ki yaşamlarını zorlu şartlar altında geçiriyor. Son dönemlerde gündemden düşmeyen konular arasında ise artış yaşayan kira oranları yer alıyor. Bu kapsamda ise memurlar tabiri caizse kara kara düşünmeye başlıyor. Memur göçleri ise geçen yıla bakarak tam 3 kat fazla oluyor.

Memur olan vatandaşlar yüksek seyreden kira artışları sebebiyle farklı il ya da ilçelere göç etmek durumunda kalıyor. Ancak bu konuda önümüzdeki günlerde yeni kararlar alınacağı da gelen haberler arasında yer alıyor. Memur göçleri ülkemiz genelinde de yaşanıyor.