Yay burcu ve yükselen yaylar 29 Mart 2023 tarihinde dilek tutacak ve bu dileklerin gerçekleşmesi için büyük bir istek duyacaktır. Eski zamanlara göre bu dileklerin gerçekleşmesi artık daha olasıdır ve bu durum burç sahiplerinin bilinçaltları için de geçerlidir. Burç sahipleri bu süreçte ne düşündüklerine bile çok dikkat etmeli ve düşündüklerinin gerçek olabileceğini göz önüne almalıdır. Yaşanan bu durum onların zihinlerini daha olumlu bir şekilde çalıştırmaları için iyi bir egzersiz haline gelecektir. Burç sahipleri neyi nasıl gördüklerini biraz da kendileri belirleyecek ve kaderlerinde söz sahibi olacaktır. Hayatlarındaki sonraki süreçte artık masallara inanmayı seçmeleri gereken yaylar hareketli bir dönem yaşamaktadır.

Oğlak burcu ve yükselen oğlaklar 29 Mart 2023 tarihinde maddi olarak kazançlarını arttırmak istiyorsa bunu sağlayacak bir yöntem keşfedebilir. Her ne kadar burç sahiplerinin akıllarında pek çok fikir olsa da hangi fikrin gerçekten işe yaradığını görmek için bir zaman dilimi gerekli olacaktır. Tüm yöntemleri teker teker denemek anlamsız olacağı için burç sahipleri güvendikleri birinden fikir alabilir. Bir insana danışmak onları maddi ve manevi gereksiz yorgunluklardan koruyacaktır.

Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda! Staj ve Çıraklık Mağdurlarına Müjde: Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Yasa Tasarısı Yolda!

Kova burcu ve yükselen kovalar 29 Mart 2023 tarihinde hareketli bir gün geçirecek ve yalnız kalmayı tercih etmeyecektir. Yeni gün onlar için verimli ve bereketli bir zaman dilimi haline gelecektir. Fakat burç sahipleri bunu değerlendiremezse bir faydasını görmek de olası bir durum değildir. Kovalar hayal ettikleri ne varsa mutlaka bu duruma biraz zaman ayırmalı ve bu konu üstünde çalışmalıdır. Kovaların miktarından bağımsız olarak beden ve zihin yoluyla gerçekleştirdiği her şey ilerleyen zamanlarda onların karşısına çıkacaktır.

Balık burcu ve yükselen balıklar 29 Mart 2023 tarihinde zihinlerinde maddi konulara takılacak ve bazı problemleri çözmek isteyecektir.