Son dakika haberi olarak verilen bir Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanya seneye katılarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde Kredi imkanı sağlayacak olan banka yapmış olduğu duyuru sonrasında vatandaşlara bu sene en düşük faiz oranları ile kredi vereceğini duyurdu. 

Akbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde şartlara uygun olan tüm vatandaşlar için aynı gün içinde 100.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli Kredi ödemeleri yapılarak vatandaşların rahat bir nefes alması sağlanmaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar bireysel müşteri olması ve banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda Kredi şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde hizmet ödemesi alabilmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son işyerlerinde 3 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması emekli olmaları durumunda ise emekli maaşlarını akbank'a aktarması isteniyor.

Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı

Yarından itibaren başlayacak olan kampanya ile birlikte Akbank şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için 90 gün ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlandı. Banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan vatandaşların ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda şartlara uygun olarak bu banka üzerinden kredi alabileceğini söyleyebiliriz. 

Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda 1.500 puanı olması durumunda düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilmektedir. Düşük faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarına yapılacak olan ödemeler ile birlikte kredileri banka şubeleri üzerinden verilmektedir.