Yapı Kredi Bankası, geceyarısı yaptığı bir açıklama ile müşterilerine müjde verdi. T.C. kimlik numarasının son rakamına göre belirlenen kredi limitleriyle, anında 10.000 TL'den 50.000 TL'ye kadar ödemeler alınabileceği duyuruldu. Bu özel kampanya için son başvuru tarihi yaklaşıyor, işlemlerinizi bu hafta içinde gerçekleştirmeniz gerekiyor. İşte banka tarafından yapılan açıklamanın detayları...

Yapı Kredi Bankası, nakit ihtiyacı olan müşterilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. 10.000 TL ile 50.000 TL arasında değişen ödeme ihtiyacı olan kişilere, başvuru yapıldığı anda hızlı bir şekilde sonuç verileceği duyuruldu. Bu kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası'ndan bireysel kredi kullanacak kişiler, hızlı ve kolay bir başvuru süreciyle istedikleri tutarda kredi alabilecekler.

Yapı Kredi Bankası'ndan Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası müşterileri, bireysel ihtiyaç kredisi başvurularını internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Ayrıca, Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yaparak da başvurularını yapabilirler. Bu şekilde, 18 yaşından büyük herkes acil nakit ihtiyaçları için başvuruda bulunabilir ve 50.000 TL'ye kadar kredi desteği alabilir.

Kurban bayramı ikramiyeleri arttı! 2000 TL ve 3000 TL arasında artış! Kurban bayramı ikramiyeleri arttı! 2000 TL ve 3000 TL arasında artış!

Yapı Kredi Bankası, size sunduğu bireysel kredilerle 36 aya varan vade seçenekleriyle nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlıyor. Bu kampanya kapsamında 50.000 TL ve üzeri bireysel tüketici kredisi başvurularını tamamlayarak hızlıca nakit desteği alabilirsiniz. Başvurularınızın onaylanması durumunda, istediğiniz miktarı hemen kullanabilir ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.