Ramazan Bayramı kredisi olarak Vakıfbank, düşük faizlerle bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle ödemeler vereceğini açıkladı. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu yeni kampanyada 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli, Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi kullandıracağını duyurdu. Acil nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için uygun faizlerle verilecek olan Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilere hemen 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ödemeler verilmektedir. Acil paraya ihtiyacınız varsa ve kredi kullanmak istiyorsanız, nakit ihtiyacınızı, Vakıfbank üzerinden gerçekleştirebilir ve Ramazan Bayramı kredisi kullanarak hem ihtiyaç kredisi hemde bankanın yapmış olduğu borç kapatma kredisi kampanyası ile birlikte nakit kredi kullanabilirsiniz. 

Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı Dacia Duster Fiyatlarda İndirim Yaptı

VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, bankanın kendi resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirler ve ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirdikten sonra nekadar bu banka üzerinden kredi onayı aldığını görebilirler. 

Vakıfbank nakit kredi başvurusu 100.000 TL'ye kadar kredi alınacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişilere banka 5 dakika içinde sonuç verir ve bu sonuca göre kredi alımı gerçekleşmektedir. Kredi alarak başvuru yapacak olan kişilere, ayrıca borç kapatma kredisi verilmektedir.