Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden TC kimlik numarasına göre işlem yapacak ve 44000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi hazırlandı. 

Vakıfbank üzerinden yapılacak olan bu kampanyada 44000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar için 36 ay vadeli kredi verilirken, düşük faizli ve masrafsız kredi seçenekleri de başrolde oynamaktadır. 

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler, özellikle bireysel müşteri olması ve emekli olmaları durumunda emekli maaşlarına bu bankalar üzerinden alması ile birlikte hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilmektedirler.

Vakıfbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

44000 TL, Vakıfbank üzerinden verilecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 36 ay vadeye kadar işlemlerini yapacak olan vatandaşlara banka hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. 

44000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak yapacakları bu kredi kampanyalarında hızlı bir şekilde banka şubelerine gitmeden de işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın! İŞKUR ile İşe Girenlere Ek 5600 TL Destek! Hem İşe Girin Hem de Ödeme Alın!

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak için dileyen vatandaşlar, Vakıfbank mobil uygulamasını cep telefonlarına indirerek kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. Vakıfbank mobil uygulaması kullanan vatandaşlar, internet bankacılığı hesapları üzerinden yapacakları kredi başvuruları ile birlikte 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecek ve nakit krediyi hemen kullanabileceklerdir. 

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına yaptırabilmektedirler.