Vakıfbank, nakit kredi kullanmak isteyen müşterilerine 0.72 faiz oranı ile destek kampanyası başlattı. Kredi notu uygun olan ve banka şartlarına uygun başvuru yapan kişilere düşük faizli ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi verilecek. Kampanya kapsamında, 100.000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen müşterilere hızlı kredi ödemesi sağlanacak.

Ayrıca, emekli maaşlarını Vakıfbank'a taşıyan müşterilere emekli promosyonu ve kredi desteği sağlanıyor. Emekli maaşı hesabını Vakıfbank'a taşıyan müşterilere, 24 ay ve 36 ay vadeye kadar kredi verilecek. Promosyon ödemesi ise 10.000 TL üzerinde emekli maaşı alanlar için 5.000 TL olarak belirlendi.

Kredi kullanmak isteyen kişilerin kredi notu 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca, son iş yerlerinde en az 6 ay sigortalı olarak çalışan kişiler kredi başvurusu yapabilirler.

Kampanya kapsamında Vakıfbank müşterisi olan kişilere düşük faizli kredi fırsatı sunuluyor. Banka, daha önce Vakıfbank üzerinden kredi almış olan müşterilerine özel olarak destek ödemeleri de yapmaktadır.

Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Vakıfbank, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Emekli maaşı hesaplarını Vakıfbank'a taşıyan müşteriler, promosyon ve kredi desteği alarak avantajlı bir hizmet sunuyorlar. Kredi kullanmak isteyen müşteriler de banka şartlarına uygun başvuruları ile düşük faizli kredi fırsatından yararlanabilirler.

Emekli maaş hesabı taşıyacak olanlara yönelik olarak verilen Vakıfbank promosyonu ile birlikte, emekli maaş hesabı taşıyan kişilere kredi verilmektedir. Emekli maaş hesabı taşıyan kişiler, Vakıfbank şubelerine başvurarak 24 veya 36 ay vade seçenekleri ile düşük faizli kredi kullanabilirler. Ayrıca, Vakıfbank'ın düzenlediği kampanyalar dahilinde, kredi notu 1100 ve üzerinde olan sigortalı kişiler de 100.000 TL'ye kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi kullanabilirler. Bunun yanı sıra, Vakıfbank'tan daha önce kredi kullanan ve banka şartlarına uygun olan kişilere 0.72 faiz oranı ile destek kredisi verilmektedir.

Vakıfbank, müşterilerine sunduğu imkanlarla ve düzenlediği kampanyalarla vatandaşların tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, Vakıfbank şartlarına uygun olması durumunda düşük faizli kredi kullanma imkanı bulunmaktadır. Vakıfbank ayrıca, emekli maaş hesaplarına özel promosyon ödemesi de yapmaktadır. Emekli maaş hesabı taşıyacak olan kişiler, Vakıfbank'a taşıdıkları maaş hesaplarına uygun faizlerle kredi kullanabileceklerdir. Ayrıca, emekli maaş hesabını Vakıfbank'a taşıyan kişiler, 5.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi alabileceklerdir. Bu promosyon ödemesinden yararlanmak isteyen kişilerin, 10.000 TL üzerinde emekli maaşı almaları gerekmektedir.

Vakıfbank'ın sunduğu imkanlar arasında, kredi notu 1100 ve üzerinde olan sigortalı kişilerin 100.000 TL'ye kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi kullanabilmesi de yer almaktadır. Ayrıca, daha önce Vakıfbank'tan kredi kullanan ve banka şartlarına uygun olan kişilere, 0.72 faiz oranı ile destek kredisi verilmektedir. Bu kampanyalar dahilinde, vatandaşlar düşük faizli kredi kullanarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler.