Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme! Vakıfbank'ın yeni kampanyası duyuruldu! 0.99 faizlerle ödeme!

Vakıfbank, son zamanlardaki hızlı Türk lirası değer kaybı, artan gıda enflasyonu ve ulaşılamaz giyim fiyatları nedeniyle acil nakit ihtiyacı olan kişiler için 3 ay ertelemeli 10 Bin TL kredi fırsatını duyurdu. Kampanya, Vakıfbank müşterilerine açık olup, Mayıs ayında başvuranlar Ağustos ayında ödemelerine başlayabilecekler.

Vakıfbank bugün gelene 10 Bin TL veriyor! Mayıs'ta başvuran Ağustos'ta ödemeye başlıyor.

Kredi Kampanyası Detayları

Vakıfbank müşterileri, 3 ay ertelemeli olmak üzere 10 Bin TL ve üzeri kredi fırsatlarından yararlanabilecekler. Banka, iki farklı faiz oranı seçeneği sunuyor: yüzde 1,55 ve yüzde 1,91. Faiz oranları, çekilen miktar ile birlikte değişkenlik gösteriyor. Kampanya kapsamında, 36 ay vadede 10 Bin TL kredi çekenler için aylık 417 TL taksit ödemesi belirlenmiş durumda. Vakıfbank, kampanyayı Nisan ve Mayıs aylarında devam ettirecek.

Müşteri Koşulları

Kredi fırsatlarından yararlanmak için Vakıfbank müşterisi olmak gerekiyor. Ayrıca, başvuruların kredi notuna göre değerlendirildiği belirtiliyor. Bankanın uygun gördüğü koşulları sağlayan, Vakıfbank müşterisi olan ve 18 yaşını geçmiş kişiler, kampanyadan faydalanabilecekler. Vakıfbanklılar, 3 ay ertelemeli kredi fırsatı ile birlikte farklı geri ödeme kolaylıklarından da yararlanabilecekler.

Vakıfbank, müşterilerine acil nakit ihtiyaçları için destek olmak amacıyla 10 Bin TL kredi kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında 3 ay ertelemeli fırsatlar sunuluyor. Başvurular E-devlet üzerinden yapılabilir ve uygun koşulları sağlayan Vakıfbank müşterileri kampanyadan faydalanabilirler.