Uzman isimden uyarı geldi, 40.000 TL hesabınıza atabileceğiniz online nakit kampanyasında süre bitiyor. 40.000 TL'ye kadar online kredi kampanyasının duyurusu yapıldı. İşte konu ile ilgili detaylar...

Uzman İsim uyardı. Hesabınıza atacağınız 40 bin liralık online nakit kampanyasında süre daralıyor. Online kredi kampanyası için duyuru yapıldı. Online kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler 40 bin liraya kadar krediyi 36 ay vadeli olarak kullanabilecek. İnternet üzerinden hangi bankalardan kredi alınacağı sizler için araştırdık. İşte o bankalar…

Akbank’tan 40.000 TL Online Kredi 

Akbank online olarak kredi veren bankaların başında yer alıyor. Online kredi başvurusu yapmak isteyenler, internet bankacığını kullanarak 40 bin liralık kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunan kişilere 36 ay vadeli işlem yapılacak. Başvuruda bulunacak olan kişilerin banka müşterisi olmaları gerekiyor. Banka müşterisi olunması durumunda internet bankacılığı şifresi ile krediye başvuru yapılabilir. 

13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak! 13 milyon emekliye Ekim ayı sonuna kadar ek ödeme olacak!

Başvuruda bulunmak için bankanın uygulaması kullanılabilir. Uygulama üzerinden krediler bölümüne girerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Onaylanan kredi hemen hesaba aktarılır. Online kredilerde başvuru yapan kişilere düşük oranlı faiz oranları ile kredi imkânı tanınır. 

QNB Finansbank’tan 40.000 TL Online Kredi 

Bankaya gitmeden Online olarak kredi kullanabilirsiniz. Online kredi kullanmak için Finansbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Banka internet bankacılığını kullanan müşterilerine anında onay veriyor. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra, banka sizlere hemen onay verecektir. Online kerdi için QNB Finansbank 40 bin lira tutarlı kredi için internet bankacılığına girerek ihtiyaç kredisi bölümünden hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. 

Şayet daha önceden tanımlanmış bir kredi limiti mevcut ise, bu limit size gösterilir. İstenilirse bu limit üzerinden kredi onayı alabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanmadan ne kadar kredi alınacağı merak ediliyor ise, sms yöntemi ile başvuru yaparak alınacak kredi onayını görebilirsiniz. Başvuruda bulunmak için kimlik numarası 5030 nolu numaraya mesaj olarak atılarak gönderilir. Bu şekilde kredi başvurusu yapılmış olur. Onaylanacak olan kredinizi anında kullanabilirsiniz. Her iki yöntemle de başvuru yaparak kredi kullanabilirsiniz.