Deneme konusunda çalışmaların devam ettiği ve artık yolun sonuna gelindiği belirtiliyor. TOGH ceosu Mehmet Gürcan Karakaş fiyat konusunda da yeni bir açıklamada bulundu. 

Yerli otomobil üreticisi olan TOGG CEO’su Gürcan Karakaş üretimde yolun sonuna gelindiğini ve fiyatların ise belirlendiğini açıkladı. Bu haber yerli otomobil tutkunlarını bir hayli sevindirecek. Ünlü ceo fiyat konusunda da net açıklamalarda bulundu. TOGG CEO’su olan Mehmet Karakaştan fiyat açıklaması haberi canlı yayınlarla da otomobil tutkunları için yapıldı. 

TOGG Ceosu Mehmet Gürkan Karakaş Fiyat İle İlgili Açıklama Yapıldı

QNB Finansbank cep telefonu üzerinden başvuru alıyor! Başvuru şartlarına uygun olan 50 bin TL alıyor! QNB Finansbank cep telefonu üzerinden başvuru alıyor! Başvuru şartlarına uygun olan 50 bin TL alıyor!

Haber bültenlerinde yer alan gelişmeye göre TOGG ceosu Mehmet Gürkan Karakaş fiyat açıklaması yaptı. Çalışmaların ise hızlı bir şekilde devam ettiği öğrenildi. Yerli otomobiller hakkında merak edilen bütün detaylara da açıklık getiren Gürcan Karakaş tüm soruları net bir şekilde yanıtladı. 
Yerli otomobil tutkunları tarafından merak edilen bütün soruların yanıtları ceo tarafından değerlendirildi. Açıklamalarda en dikkat çeken detayı ise fiyat konusu oluşturdu. TOGG ceosu konuya dair önemli açıklamalarda bulundu. Yerli otomobiller ve fiyatlara dair yapan Karakaş oto tutkunlarının merakını da gidermiş oldu. Ceo bütün detayları teker teker ele alarak açıklamalarda bulundu.

Yerli Otomobillerde Yer Alan Bütün Detayları Ünlü Ceo Açıkladı

TOGG ceosu Mehmet Gürcan Karakaş yerli otomobiller ile ilgili bütün detayları açıkladı. Yapım aşamasında titiz bir çalışma olduğunu belirten Karakaş yolun sonuna gelindiğinin de altını çizmiş oldu. Ünlü ceo çok çarpıcı ve dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Her detayı titizlik isteyen yerli otomobil üretimlerinin de hızlı bir şekilde devam ettiği belirtildi. 

Fiyat konusunda da çok net ve gerçek açıklamalar yapan Karakaş çok kısa bir zaman sonra yeni bir duyuru yapılacağı konusuna da değindi. TOOG un deneme üretiminde ise geri sayımın başladığı belirtildi. Haber manşetlerinde de yer alan bu gelişme gündemde de yer almayı başardı.

TOGG un Yerli Üretimlerinde Geri Sayım En Sonunda Başladı

Yerli otomobil üretimleri konusunda faaliyetlerine devam eden TOGG deneme sürecinde ise geri sayımın başladığı ortaya çıktı. TOGG ceosu Mehmet Gürcan Karakaş tarafından yapılan açıklamada deneme ve test süresinde geri sayımın başladığı ifade ediliyor. Ceo tarafından yapılan flas açıklamada en geç Ağustos ayı başlarında üretimlerin de hızlı bir şekilde başlayacağı belirtildi. TOOG ceosu bu konuda geri sayımın başladığını belirten açıklamada bulundu. Her aşaması titizlik ve detay içeren yerli otomobiller konusunda bu açıklamalara yer verildi. Mehmet Gürcan Karakaş açıklamaları ile otomobil tutkunlarının heyecan yaşamasına neden oldu.

Yerli Otomobil Üretimleri ve Fiyat Konusuna Dair Açıklama Geldi

Yerli otomobil üretimleri ve aynı zamanda fiyat bilgileri konusunda TOGG ceosundan yeni bir açıklama yapıldı. Mehmet Gürcan Karakaş merak edilen sorulara dair yanıtlar verdi. Yerli otomobil üretimleri konusunda açıklama yapan isim aynı zamanda fiyat konusuna da açıklık getirdi. Yapılan açıklamada geri sayımın da başladığı ifade ediliyor. 

Ağustos ayı başlarında üretimlerin başlaması planlanıyor. Togg un deneme üretimlerinin kısa süre sonra sona ereceği de açıklamalar da yer aldı. Üretime dair bütün detayların tamamlandığı ve aynı zamanda kısa bir süre sonra işlemlere başlanacağı bilgisi paylaşıldı. Togg ceosu tarafından yapılan açıklamalar bu detaylarla vatandaşlarla paylaşıldı. Ağustos ayında üretimlerin başlayacağı ortaya çıktı.