Terazi burcu ve yükselen teraziler 7 Mayıs 2023 tarihinde kendilerini iyi hissedebilir. Diğer taraftan bu hissi saklama ihtiyacı duyacak olan burç sahipleri durumu diğer insanlarla paylaşmaktan çekinecektir. Olumlu olan şeyleri diğer insanlarla paylaştıkları zaman olumsuz etkiler altına gireceklerini düşünen terazi burçları bu sebeple iyi olduklarını çok fazla göstermek istemeyecektir. Terazi burçlarının düşünceleri de diğer insanların onları anlayıp takdir etmediği ile ilgilidir. Fakat onların fark etmesi gereken durum diğer insanlara kendi hayatları ve kendileri hakkında yeterince bilgi vermedikleri olmalıdır. Bu sahiplerinin yakın çevresi eğer onlar hakkında çok fazla bilgiye sahip değilse takdir etmek için de bir düşünceleri olamaz. Diğer taraftan dışarıdan görünen olaylar kadarıyla burç sahiplerini seven insanlar görebildikleri şekilde de onları oldukça iyi bulmaktadır. Beklentileri gerçek tutmak herhalde terazi burçlarının yapacağı en iyi şeydir. Düşmanları terazilerin gücünü hissettikleri bir konuda onları zorlamak isteyebilir. Fakat sonunda hayal kırıklığına uğrayacak olanlar da bu insanlardır. Teraziler ve yükselen teraziler geçmiş deneyimlerden de çok iyi bilmektedir ki standartlarını asla düşünmemeleri gereklidir.

TC KİMLİK Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 10000 TL Ödeniyor! Başvuru Yapın! TC KİMLİK Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 10000 TL Ödeniyor! Başvuru Yapın!

Akrep burcu ve yükselen akrepler 7 Mayıs 2023 tarihinde hayatlarında yaşadıkları kırgınlıkların sorumlulukları ile ilgili olduğunu görebilir. Bu durumda kendilerini çok fazla suçlayacak olan burç sahipleri yüzleşme yaşamak için tam olarak hazır değildir. Onlar gerçekten hayatlarını değiştirmelerine yardımcı olacak olan değişiklikleri önceden belirlemeli ve buna göre bir yol haritası çizmelidir. Diğer taraftan aynı şeyleri yaşamış insanların deneyimlerini dinlemek ya da onlarla düşüncelerimi paylaşmak da akrep burçlarına iyi gelebilir. Bunun sonucunda onlar çabalarının getirdiği ödülleri paylaşmak zorunda kalsa da bu durum insanlarla kavga edip sonunda hiçbir şey alamamaktan daha iyi bir noktadır. Yüzleşme yaşadıktan sonra burç sahipleri süreç zor olsa bile daha iyi bir noktada kendilerini bulabilir.