Son dakika haberine göre, QNB Finansbank ve Denizbank, ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara hızlı ve kolay bir şekilde kredi ödemeleri sunuyor. Belirtilen şartlara uygun olarak başvuru yapıldığında 5 dakika içinde sonuç verilen ve onaylanan tutarın aynı gün içinde hesaplara yatırıldığı bu kampanyalarla 10-20-30-40-50 bin TL arasında ödeme alabilirsiniz.

QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden başvuru yaparak kredi kullanacak kişiler, cep telefonları aracılığıyla SMS göndererek istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilir ve hızlı bir şekilde onay alabilirler. Her iki banka da kredi puanı uygun olan vatandaşların cep telefonlarıyla SMS atması durumunda ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunmaktadır. Ayrıca, başvurularını gerçekleştiren vatandaşlar internet bankacılığı uygulamalarını veya bankaların resmi internet sitelerini kullanarak da kredi başvurusunda bulunabilirler.

SMS Yoluyla Başvuru: QNB Finansbank, SMS ile başvuru alacağını duyurdu. 5030 numarasına TC KİMLİK numaranızı mesaj olarak göndererek hemen başvurunuzu yapabilir ve onay almanız halinde kredi tutarı hızlıca hesabınıza aktarılır. TC Kimlik numarası üzerinden yapılan başvurularda ise kredi kullanacak kişilere 3 ay ertelemeli ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Denizbank üzerinden de SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için "KREDİM TC KİMLİK Doğum Tarihi GG.AA.YY" şeklinde bir mesajı göndermeniz yeterlidir. Kredi notu uygun olan kişiler başvurudan sonra hızlıca kredi kullanabilirler. Her iki banka da başvurudan sonuç almayı 5 dakika gibi kısa bir sürede sağlamaktadır.

8 gün içinde 10.000 TL almak isteyenler bu bankaya! Bankadan açıklama geldi! 8 gün içinde 10.000 TL almak isteyenler bu bankaya! Bankadan açıklama geldi!

QNB Finansbank ve Denizbank'ın düzenlediği bu ihtiyaç kredisi kampanyaları, acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için hızlı ve kolay bir çözüm sunmaktadır. Başvurunuzun onaylanması durumunda istediğiniz tutarda krediyi hesabınıza alabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.