Akbank, TC Kimlik numarasının son rakamı 5, 6, 7, 8, 9 veya 0 olan vatandaşlara özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, TC Kimlik numaranız üzerinden başvuru yaparak nakit ödeme alabilirsiniz. Akbank, belirli şartlar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde verecektir.

Yapı Kredi'den Kimlik Numarasının Sonu 0, 2, 4, 6, 8 Bitenlere Özel Konut Kredisi Fırsatı! Yapı Kredi'den Kimlik Numarasının Sonu 0, 2, 4, 6, 8 Bitenlere Özel Konut Kredisi Fırsatı!

Kredi notu uygun olan tüm vatandaşlar için geçerli olan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında Akbank, başvurularınızı değerlendirerek size kredi ödemesi yapmayı taahhüt ediyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuruda bulunmanız durumunda Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kredi notu 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar bu kredi ödemelerinden yararlanabilir. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra kredi ödemesi onaylandığında, kredi tutarı hesabınıza yatırılacak ve aynı gün içinde kullanıma açılacaktır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isterseniz en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisine başvuran tüm vatandaşlar için ödemeler belirli şartlar dahilinde yapılacak ve onaylanan krediler aynı gün içinde hesaplara yatırılacaktır.

Bu kampanyada, ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlara 90 gün ertelemeli ödeme imkanı sunulmaktadır. Şartlara uygun olan tüm vatandaşlar, başvuru sonrasında krediyi 5 dakika içinde kullanabilirler. Başvurunuzu en yakın banka şubesine giderek veya bankaların SMS kredi servisini kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank üzerinden kimlik numaranızı kullanarak kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj bölümüne "kredi" yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazıp 44 25 numarasına mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Bu özel kampanya sayesinde Akbank, TC Kimlik numarasının son rakamıyla başvuran vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlamaktadır. Başvurunuzu gerçekleştirerek nakit ödeme almak için bu fırsatı kaçırmayın!