TC kimlik numarası son rakamı 1-2-3-4-5-6 olanlara 49.000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesi olacak!

49000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara müjdeli haber verildi.

Güncel 11.01.2023 - 08:25 11.01.2023 - 08:25 Vural Pars

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunu sorgulamaları ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşları belirli şartlar dahilinde hızlı bir şekilde ödemeler verilerek, bankadan uygun faizlerle kredi imkanı sağlanacaktır. 

Tc kimlik numarası üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, 49000 TL'ye kadar kredi almak istiyorsanız, Akbank tarafından yapılan bu kampanyaya katılabilir ve uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde banka müşterisi olan tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilen ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırmaktadır. 

Akbank üzerinden 49000 TL nakit kredi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Akbank, yapmış olduğu kredi kampanyasını kimlik numarası üzerinden yapacağı, sorgulamalar sonrasında banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşlara hemen kredi işleme gerçekleştiriyor. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilir başvurunuzu yapabilirsiniz. 

49000 TL'ye kadar nakit kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi işlemleri yapacak olan Akbank üzerinden sizlerde hemen aynı gün içinde işlem yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara bankalar uygun faiz oranları ile birlikte işlem yaparken, Akbank, aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi imkanı sağlayan bankaların başında gelmektedir. 

Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yaparak aynı gün içinde kredi kullanabilirsiniz. 

Sms ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda, isterlerse, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de ücretsiz bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir. 

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden sizler için hazırlanmış olan ihtiyaç kredisi limitini öğrenebilirsiniz. 

tc-kimlik-numarasina-gore-12000-tl-odemeler-3-bankanin-hesabina-yatiyor-onay-alan-alana1-2

Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan tüm vatandaşlara, Akbank, aynı gün içinde işlem yaparak, kredi işlemlerini gerçekleştirecekleri belirtilen şartlar dahilinde ödemelerini hızlı bir şekilde banka hesaplarına yatıracaktır. 

Akbank üzerinden SMS haricinde, bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran vatandaşlara da 36 ay vadeli 49000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacağı açıklandı. Akbank, SMS haricinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara bu kredileri hızlı bir şekilde ödemektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@