TBMM onayından geçti! TC Vatandaşı Emekli 9.000 TL Ödeme Alabilecek. Banka üzerinden emekli olan vatandaşlara verilecek olan 9000 TL ödemeleri sadece kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından karşılamaktadır. 

Eylül ayı emekli maaşına ek 10 bin TL ödül: Tek kuruş ödemeden o sms ile İBAN’a yatacak! Eylül ayı emekli maaşına ek 10 bin TL ödül: Tek kuruş ödemeden o sms ile İBAN’a yatacak!

Emekli olan vatandaşların ihtiyaçları için kullandırılabilecek olan, nakit kampanyalarına katılmak isteyen kişilere 9000 TL'ye kadar hızlı birşekilde ödeme verilmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden ve bankaların internet servisleri üzerinden hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabileceğiniz, bundaki kampanyasına katılmak isteyen emeklilerin maaşları kamu bankaları üzerinden olması gerekiyor. 

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan 9000 TL, ödemelerde 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanarak, sizlere ödeme tablosu oluşturma imkanı sunulmaktadır. İlk taksit ödemenizde 3 ay ertelemeli olarak yapabileceğiniz bu nakit kredi kampanyalarına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde sonuç alabilecektir. En yakın banka şubesine giderek işlem yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden, emekliler için verilecek olan 9000 TL nakit kampanyasına katılabileceksiniz.

meclis-onayindan-gecti-vatandaslarin-sikintisi-gidiyor-5000-tl-ek-odeme-onaylandi-6

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden almıyorsanız ve maaş taşımasını kabul ediyorsanız, sadece 9 bin tl değil bu limik üzerinde de İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabileceğiniz kampanyalar bulunmaktadır. Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka şubesi üzerinden hesabınız ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmak için mobil uygulama şifresi oluşturmanız yeterli olmaktadır. Bankaların resmi internet sitelerine girerek güncel faiz oranlarını öğrenebilir ve kampanya detayları hakkında bilgileri buradan alabilirsiniz.