QNB Finansbank cep telefonu üzerinden başvuru alıyor! Başvuru şartlarına uygun olan 50 bin TL alıyor! QNB Finansbank cep telefonu üzerinden başvuru alıyor! Başvuru şartlarına uygun olan 50 bin TL alıyor!

Para yardımı yapılacak! SSK’dan emekli olacaklara müjde! 19-20 Ocak'ta hesaplarda 10.000 TL... Emekli olmak isteyenler için yeni fırsatlar devlet tarafından halka sunulmaktadır. Bu sunulan teklifler SSK’dan emekli olanlar için yeni avantajlar ortaya çıkararak bu fırsatlardan faydalanılması mümkündür.  Özellikle geriye dönük sigorta primi ödenir mi sorusu emeklilerin merak ettikleri noktalar arasında yer almaktadır. Geriye dönük prim borcu olanlar için 10.000 TL’ye kadar varan para yardımları emekli olmak isteyenler için büyük bir fırsat sunmaktadır. Bu avantajlardan yararlanarak SSK Bağkur borcu olanlar ödemelerini yapabilmektedir.

Yapılan para yardımları ile birlikte emekli olmak isteyenlerin önündeki engeller kalkmış olacak ve neticede çoğu çalışanların hayali olan emeklilikler  gerçekleşmiş olmaktadır. Prim borcu da yatırılarak bu sorun ortadan kalkıp, emekli olunması sağlanmaktadır. Bu sayede de geriye dönük ödeme yapılarak bunlar ortadan kaldırılarak emekli olunması sağlanmış olmaktadır. Emekliliği hayallerinde olanlar için büyük fırsatlar arasında yer alan bu teklif için verilen 10.000 TL gibi bir miktar ile ailelerin de emeklilikle ilgili düşünceleri gerçekleşmiş olmaktadır. 

Emekliliğini uzun yıllar boyunca aklından silmiş olanlar için önemli olan bu prim borcu ödemesi yardımı özellikle son zamanlardaki ekonomik sıkıntıların giderilmesinde oldukça önemli bir çözüm yolu olmuş ve neticede de emeklilik hayalleri gerçekleşmiştir. 

haber24.com özel haber